Спортивне харчування – як вживати для максимальної користі для організму

Багато професійних спортсменів та тих, хто тільки починає займатися тренуваннями, звертають увагу на спортивне харчування як додатковий елемент ефективності занять.  Коли немає часу для приготування корисної їжі, спортивне харчування може стати в нагоді. В цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як саме краще вживати спортивне харчування, щоб уникнути стандартних помилок.

Правильно підібраний раціон зі спортивним харчуванням сприяє схудненню або, навпаки, набору ваги, підвищенню сили й витривалості. Але все це дійсно ефективно тільки у випадку, коли дієта збалансована. Якісне спортивне харчування на https://fitnutrition.ua/uk/ можна придбати онлайн.

Великий вибір активних добавок полегшує життя спортсменам, але й поребує чіткого розуміння кожного з продуктів. Це дозволяє вибрати комплекс, який максимально відповідає поставленій меті та особливостям організму людини, що тренується. Найбільш поширені харчові добавки такі:

  • білкові концентрати;
  • гейнер;
  • креатин;
  • L-карнітин;
  • комплекси амінокислот.

Чому таку популярність здобули протеїнові коктейлі

Найпопулярніший спосіб нарощування м’язової маси. Білок – базовий матеріал для зростання м’язової тканини. Кількість чистого білка в концентраті становить близько 70-90%. Жоден інший продукт не може похвалитися таким складом.

Додаткова перевага білкового коктейлю – він не тільки якісно, ​​але і швидко засвоюється організмом. Якщо на засвоєння м’яса витрачається 2-3 години, то такого коктейлю – лише 30 хвилин. Для отримання чистого білкового концентрату натуральні продукти (сироватка, яйця, м’ясо, молоко, нут, горох і соя) обробляються та випаровуються.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Наявні на ринку коктейлі для спортсменів містять не тільки білок, але і швидко засвоювані вуглеводи, спеціальний комплекс вітамінів і мінералів. Завдяки такій комбінації інгредієнтів вуглеводи вивільняють енергію, необхідну людям з швидким метаболізмом, щоб прискорити процес нарощування маси для формування рельєфних м’язів.

Вітамінні комплекси, що вживаються перед тренуваннями

Препарати на основі мінералів і вітамінів вживаються перед спортивними тренуваннями для підвищення загального тонусу, бадьорості та підвищення витривалості. Вони позитивно впливають на якість тренувань, роблячи їх максимально продуктивними. Містять речовини: бета-аланін, геранамін та кофеїн. Деякі комплекси можуть також містити BCAA і креатин.

Вибираючи спортивне харчування або окремі складові для своєї дієти, обов’язково проконсультуйтеся з або дієтологом тренером, щоб підібрати підходящий саме для вашого типу навантажень