Соціальні мережі як спосіб створити для себе англомовне оточення

Найкращий спосіб вивчення мови — практика. Але це не означає, що вам обов’язково треба жити у Великій Британії чи США, щоб досягти рівня Advanced. Почніть із більш зручного та доступного кроку — створіть для себе англомовне середовище в соціальних мережах.

Перший етап

Щоб сформувати чіткий план дій, треба визначити ваш поточний рівень знання мови. Ви можете пройти тести міжнародного стандарту, а також виконати письмові та усні завдання за цим посиланням: https://cambridge.ua/test-na-uroven-angliyskogo-yazyika/.

Ваша рекомендована активність у соціальних мережах залежатиме від отриманої оцінки:

  • Elementary (A1) — прості коментарі та відповіді під постами;
  • Pre-Intermediate (A2) — участь у групах за інтересами;
  • Intermediate (B1) — створення власних дописів англійською мовою, прості діалоги;
  • Upper-Intermediate (B2) — тривале листування на особисті та ділові теми;
  • Advanced (C1) — створення та адміністрування спільнот.

Прості правила, які підвищать ефективність вивчення мови

Спілкування в соціальних мережах, участь у групах та створення постів допоможуть вам освоїти англійську швидше, ніж підручники. І все ж ви ризикуєте зіткнутися з бар’єром, зупинившись на певному рівні. Щоб цього не сталося, пропонуємо кілька порад, які прискорять ваше навчання.

1. Почніть із бази

Оберіть англійську мову в налаштуваннях застосунків Facebook, Instagram і Twitter. Підпишіться на кілька популярних іноземних груп або акаунтів — кількість англомовного контенту у вашій стрічці значно збільшиться.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

2. Не бійтеся

Починайте спілкування першими. Підпишіться на тематичні пабліки, знайдіть друзів за інтересами та познайомтеся ближче. Визначте для себе певний час, коли ви пишете тільки англійською, без словників та іншої допомоги.

3. Без обмежень

Знаходьте людей із різних країн, соціальних груп і сфер діяльності. Це стане в пригоді для вивчення певних фразеологізмів та сленгу. Щоб спілкуватися з носіями англійської на одному рівні, недостатньо знати різницю між too, enough та подібними словами.

4. Мультимедіа

Візьміть на озброєння сучасні технології. Дивіться англомовні відео — спочатку з українськими субтитрами, потім з англійськими, а потім взагалі без них. Слухайте подкасти — починайте із цікавинок і поступово переходьте на професійні теми.

5. Поглиблене вивчення

Шукайте посилання на англомовні блоги — про електроніку, машини, політику, економіку та багато іншого. Поринайте в цей світ, вивчайте нові слова та фрази, зберігайте корисну інформацію. Якщо знаходите незнайоме визначення, не перекладайте його українською, а користуйтеся англійським тлумачним словником.