Пригнати машину з США: розбираємо міфи і реальність

504

Багато сказань ходить про те, наскільки складно купити машину в США, наскільки великі шанси стати заручником несприятливих обставин. Наприклад, багато лякають, що автомобілі з США в більшості своїй потопельники, та ще й у водах солоного Атлантичного океану.

Чому варто везти авто з Америки?

Якщо вас зацікавили машини виробництва США https://bexhilltrading.net/brand/volkswagen/, купувати їх краще саме за Атлантикою. Є кілька грунтовних причин для цього:

  • американський ринок ось уже другий десяток років впевнено лідирує за кількістю продаваних авто – вибір тут колосальний;
  • величезний ринок недорогих авто, які у нас вважаються цінним ексклюзивом і раритетом;
  • величезний список американських брендів, особливою популярністю серед яких у росіян користуються Jeep, Chevrolet, Ford, GMC, Lincoln, Hummer і Chrysler.
  • Купити американську машину – це значить придбати транспорт в ідеальному стані, який прослужить в Росії ще багато років. Для Америки практично всі виробники роблять спеціальні версії авто.

Пригнати машину з США можна цілу або биту (після ДТП)

Купувати автомобіль під відновлення з Америки  – це теж дуже вигідно, і багато хто так робить. Замовлення машин з США можливий в наступних варіантах:

  • цілі автомобілі з пробігом на спеціальних аукціонах (типу Adesa.com)
  • цілі старі авто на майданчиках або з рук;
  • биті автомобілі на спеціальних аукціонах (потрібні партнери в США);
  • нові авто (будьте обережні при покупці нового автомобіля – тут є ряд хитрощів і складна процедура).

Якщо ви чули про те, що пригнати машину з США – це моторошно небезпечно, то говорили вам про це люди, які намагалися все зробити самі або через приватних «ганял». Співпрацюйте з професійною компанією, і ці проблеми вас не наздоженуть.

Як купити авто б / у в США в «дилершіпах» або в учасників аукціонів?

Найкращим способом замовити машину з США є пошук вашого майбутнього транспорту на автомобільних публічних аукціонах. Такий спосіб продажу в Америці найбільш поширений, адже авто з пробігом для американців мають значно меншу цінність, ніж в нашій країні. Тому і продають їх, як дивани або кухонні меблі – на аукціонах.

Найпоширеніші сайти для пошуку авто – Ebay.com, Autotrader.com, Cars.com. Але всі вони належать до розряду публічних аукціонів. Нас вони цікавлять тільки по частині знайомства з тим, які авто з США на замовлення можна привезти.

Дилерські авто аукціони

Поняття дилерського аукціону означає, що беруть участь в торгах тільки юридичні особи. Громадяни інших країн можуть брати участь у таких аукціонах тільки через ліцензію американського дилера. Тому самостійно придбати машину тут не вийде.

Саме дилерські аукціони роблять авто з пробігом з Європи набагато менш вигідним, ніж автомобіль з Америки. Тут часом за дуже скромні суми купуються практично нові автомобілі. 99% всіх лотів – цілі справні авто.

Найбільші американські дилерські аукціони – Manheim.com і Adesa.com. Виставляють лоти на ці аукціони виробники, дилери, великі сервісні центри, тюнінг-ательє і інші організації.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!