Парі Матч реєстрація з бонусом в Україні

Новина підготовлена та розміщена на правах реклами.

Паріматч – це букмекерська контора, яка була створена в Україні, ще в першій половині 90-х років минулого століття. Зараз заклад працює через офіційний сайт в інтернеті, де можна здійснювати ставки на спорт і багато інших подій. Однак, щоб отримати повний доступ до всіх функцій сайту, а також можливість здійснювати ставки, гравцям необхідно буде провести реєстрацію.

реклама
реклама

При реєстрації можна отримати кілька бонусів, які спростять поріг входження, дозволять зробити більше ставок, і, отже, отримати шанс виграти реальні гроші. У статті нижче буде розказано як зареєструватися на сайті і які бонуси можуть отримати користувачі з України. Для реєстрації з бонусом тисни тут, щоб здійснювати ставки.

Офіційний сайт Паріматч

Букмекерська контора Паріматч, є престижним місцем для здійснення ставок. Щоб, забезпечити комфорт для користувачів, клуб створив свій власний сайт. Його дизайн створений для комфортності та зручності, всі елементи розташовані на своїх місцях, щоб все впадало в очі, навіть при першому запуску.

З недавніх пір Паріматч працює на повністю ліцензійній основі, тому отримати доступ до сайту досить просто. Як і зайти на офіційну сторінку. Там безкоштовно можна подивитися всі розділи сайту, але робити безпосередньо грошові ставки і отримувати бонуси можна тільки після створення свого особистого кабінету.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

встановити додаток

Створення особистого профілю

Користувачі зможуть легко і швидко створити свою сторінку. Тільки так вийде користуватися всім функціоналом сайту. Для цього потрібно:

  • Знайти кнопку «Реєстрація», розташовану у верхній лівій частині сайту.
  • Після кліка по ній, відкриється нове вікно де вписуються свої дані.
  • Так, потрібно вписати своє повне ім’я, придумати пароль, а також ввести номер телефону.
  • Крім того, обов’язково ввести чесну дату народження і ящик електронної пошти.
  • Підтвердити вірність заповнення даних, після чого буде здійснений вхід в особистий кабінет.

Після всіх маніпуляцій, користувачеві буде доступний профіль на офіційному сайті Паріматч. Він зможе поповнити свій депозит за допомогою банківських карт, номера мобільного телефону і навіть кріптавалют. Однак, щоб виводити виграні кошти на свій рахунок, потрібно пройти верифікацію користувача. Тобто потрібно завантажити скани або фото своїх документів, а також зробити фото з паспортом в руках.

Процес підтвердження аккаунта і особистості

Спершу необхідно підтвердити свій номер телефону, для цього, в настройках особистого кабінету потрібно відіслати смс на свій номер, а отриманий код ввести у вікно. Після цього профіль буде активований. Однак, потрібно також завантажити документи, для повноцінного користування фінансовими можливостями.

Так, в настройках потрібно знайти відповідний розділ ідентифікації, куди потрібно завантажити скан паспорта, або водійських прав або інших документів, що підтверджують особу, вік і місце проживання.

Також потрібно зробити своє фото з документом в руках, і теж завантажити. Після чого, всі файли будуть відправлені, перевірка може зайняти деякий час від одного дня і до 7 діб, але частіше швидше. Букмекерська контора пропонує мобільну версію https://gorilla.in.ua/uk/obzor/mobilnoe-prilozhenie для комфорту своїх клієнтів

Бонус при реєстрації на 2500 гривень

Усі зареєстровані нові користувачі, які перший раз створюють свою сторінку, можуть розраховувати до 2500 гривень бонусу, після поповнення свого першого депозиту. Однак це можливо тільки після всіх описаних раніше процедур. Поповнити рахунок потрібно протягом тижня після реєстрації.

реклама
реклама

Так, щоб отримати бонус, потрібно його активувати в настройках, а потім поповнити свій рахунок від 100 і до 2500 гривень, а гравець зможе отримати бонус у розмірі 100% від суми поповнення. Подарунок нараховується на рахунок не моментально, а протягом 24 годин.

Важливо розуміти те, що його потрібно відіграти, щоб гроші стали реальними. Це можна зробити на ставках на спорт, за коефіцієнтом не менше ніж 1,5. Відіграти бонус потрібно 10 разів, тобто, щоб всі гроші стали реальними, потрібно виграти 25 000 гривень. Однак, це можна робити поступово, так, що все виявиться легше ніж може здатися.

Висновок

У статті докладно розказано про те, як створити свій профіль на офіційному сайті Паріматч. Крім того, розкрито як пройти ідентифікацію і отримати бонус до 2500 гривень, а так само як його відіграти.