Основні параметри, які необхідно врахувати під час вибору новобудови

492

Купівля квартири прямо у компанії-забудовника, без ланцюжка посередників – справа, як вважають фахівці, найвигідніша. Одразу порекомендуємо новобудову Винники. Уклавши договір про пайову участь у будівництві, ви стаєте одним із інвесторів зведення обраного вами будинку та квартири – відповідно, отримуєте законне право на неї після закінчення будівництва. Важливі деталі тут:

  • репутація забудовника;
  • зручність розташування новобудови та транспортна доступність;
  • наявність розвиненої інфраструктури;
  • влаштовує фаза будівництва;
  • екологія розташування;
  • соціальний аспект заселення.

Якщо об’єкт викликав інтерес, насамперед необхідно отримати максимум інформації про забудовника. Потрібно посидіти перед монітором, побувати на форумах, де обговорюють цю компанію, почитати думки. Зайдіть на сайти забудовника, подивіться інші об’єкти, зберіть інформацію. Дуже добре відвідати об’єкти компанії, подивитися, як триває будівництво. Переглянути візуальний контент необхідно, і якщо список головного та акцентного складено та збігся достатньо, щоб поцікавитись – телефонуйте та дізнавайтесь інформацію. Перевіряйте її, і якщо вона влаштувала – їдьте дивитися.

Етап перевірки – читання проектної декларації, дозволи на будівництво, договір на ділянку, договори пайової участі. Всі ці документи краще вивчити ріелтору чи юристу – пересічна людина може не звернути увагу на важливі пункти. Для людини, яка особливо не цікавилася у своєму житті ріелторськими питаннями, актуальніше буде, відправивши скани документів своєму юристу та ріелтору, чекати відповіді від нього, а самому «прогулятися» по купівельних форумах в Мережі, зайти на форуми мешканців і зібрати інформацію. Чи не мудрують із термінами здачі, чи не скаржаться на обман, недбалість, погане ставлення, що виявилося вже після оплати, маніпуляції з доплатами під час добудови та обробки? А коли вже йдеться про гроші, непогано б обрізати сумніви за допомогою професіоналів. Та й репутація забудовника багато про що говорить.

Дуже важливим є і транспортне питання. Маршрути міського транспорту, близькість до станцій метро, ​​ваші власні постійні маршрути необхідно пройти крок за кроком і засікти час, а якщо буде використовуватися особистий транспорт, то важливо наявність та стан доріг, паркувальних майданчиків, можливість використання стоянки або навіть покупки місця у паркінгу. Важливо й проїхати за маршрутом у різний час доби з метою встановлення завантаженості трафіку.

Наявність розвиненої інфраструктури, як основної, і периферійної, то, можливо наріжний камінь при купівлі житла. Треба звернути найпильнішу увагу на наявність не тільки поліклініки, школи, різних магазинів, а й центрів відпочинку, спортивних комплексів, фітнес-клубів, а також різних дитячих закладів, секцій, гуртків, дитячих садків, музичних шкіл, держустанов.

Фаза будівництва – важливе питання. Від нього може залежати до чверті вартості об’єкта нерухомості. Чим більше збудовано, тим дорожчий об’єкт. Якщо квартира потрібна швидше, а питання ціни менш важливе, ніж терміни – купуємо практично добудований об’єкт. До речі, іноді в будинках новобудовах продаються квартири практично готові, про це треба лише дізнатися в офісі компанії. Іноді бувають обставини, коли інші покупці хочуть продати свою вже майже одержану квартиру. Про ці квартири завжди відомо в офісі забудовника. І чим будівництво ближче до завершення, тим зазвичай менше ризики.

Уважне ставлення до екологічного портрету району – запорука проживання у здоровому, чистому місці. Наявність поховань відходів, екологічно шкідливих виробництв, звалищ, різних могильників будь-якої гидоти може позначитися як вартості квартири під час продажу, так і здоров’я сім’ї мешканців. Будьте обережні та уважні. За бажання, в Мережі можна знайти достатньо інформації про район, де знаходиться новобудова.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!