Оптимізація логістики України: оренда залізничного, авто- і морського транспорту

642

Усі великі компанії знають, що транспорт — головний інструмент для збуту продукції. Щоб бізнес був прибутковим, товари повинні доставлятися до пункту призначення в потрібному обсязі, вигляді й у визначені терміни. Саме тому транспортна логістика —   один з найпопулярніших і найважливіших сегментів економіки. На щастя, держава спростила процеси і тепер оренда вантажних вагонів доступна всім через онлайн-майданчик SmartTender.biz. Замовники можуть підібрати для себе відповідні зерновози, цементовози, криті вагони та ін.

Огляд ключових видів транспорту країни

Коли постає питання реалізації продукції, підприємці починають розглядати різні способи перевезення: що вибрати, який варіант краще, прибутковіше.

Залізничний транспорт

В якості основного транспорту використовуються локомотиви і вагони. Переваги цього варіанту в тому, що можна швидко доставити товар в самому різному обсязі, причому в будь-який час року. Тут потрібно враховувати монополію ніші, а також досить високу вартість технічного обслуговування. Однак на SmartTender можна підібрати лот за відповідною ціною і з бажаними умовами, подати заявку і взяти в оренду вагони.

Автомобільний транспорт

Приходить на допомогу, коли потрібно доставити вантаж до вокзалу або стоянки. Це доступний варіант, що дозволяє швидко виконати завдання, при необхідності скоригувати маршрут, підібрати найбільш вигідного перевізника. Але треба враховувати, що автомобіль в певній мірі залежить від погодних умов. 

Водний транспорт

Найвигідніший варіант з фінансової точки зору, однак є сильна географічна обмеженість. Найчастіше використовується для міжконтинентальних перевезень. 

 

В Україні найбільшу популярність отримав залізничний транспорт, особливо коли мова йде про перевезення зернових культур. І це навіть з огляду на те, що вагони мають вік в середньому від 30 років. Експерти прогнозують оптимізацію ніші та поліпшення парку вагонів, відповідно, підвищення якості перевезень саме цим шляхом.

Прокоментуєте?