Як вибрати кисті для макіяжу

Питання “Як вибрати кисті для макіяжу” є одним з найскладніших. Є кілька правил, які вбережуть вас від купівлі неякісних кистей. Згадуйте їх, коли опинитеся в магазині.

Мало хто звертає увагу, наскільки якісно зроблена кисть. Перед покупкою розгляньте кисть, а точніше, частини, з яких вона складається: ніжка, обойма, склейка.

Завжди дивіться на довжину ніжки. Уникайте покупки кистей з короткими ручками. Вони сильно обмежують вас в роботі. Як тільки ви захочете послабити тиск для створення плавного розтушовування, вам буде потрібно змінити положення руки, взявши кисть за кінчик ніжки. А оскільки вона коротка, то взятися не буде за що в буквальному сенсі. Ви, звичайно, зможете міняти силу натискання і з короткою ручкою кисті, але вам доведеться контролювати весь процес “від” і “до”.

Від якості обойми залежить один важливий параметр: випадатиме ворс чи ні. Перевірити це дуже просто: покладіть кисть так, щоб ворс виявився в долоньці, затисніть його пальцями і потягніть кисть на себе. Якщо в руці залишилися волоски, значить, кисть не пройшла тест-драйв.

А ось дізнатися, як швидко вона розвалиться на дві частини, тому що всередині між обоймою і ніжкою виявилося недостатньо клею – складно. Як правило, це відбувається через час і не залежить від вартості кисті.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

М’якість волокна визначається видом ворсу. Це може бути синтетичний, натуральний, змішаний або імітація одного з видів ворсу, наприклад білки. І всі можуть виявитися жорсткими і колючими, якщо вони зроблені з неякісного матеріалу. Це неможливо визначити на око. Тільки приклавши кисть до складки ока, імітуючи розтушовку тіней рухом руки туди-сюди, ви зможете зрозуміти колеться вона чи ні.

Ціна не дорівнює якість. Це вже багато хто зрозумів, особливо з появою мідл-сегмента, де можна зустріти круті кисті за доступну ціну. Тому не радимо купувати виключно дорогі пензлі в надії, що вони за вас зроблять крутий макіяж. Звертайте увагу на конкретні бренди кистей, вивчаючи відгуки в інтернеті. Їх не так багато, як вам здається. Найчастіше кращими виявляються ті марки, які спеціалізуються тільки на кистях, наприклад, Hakuhodo або Real Techniques.

Вибір кисті для макіяжу – справа складна, особливо для новачка. Їм рекомендуємо прийти в магазин і “помацати” пензлі з різних цінових сегментів, щоб наживо відчути різницю в якості матеріалів. Це важливий етап, який необхідно пройти кожному, хто задумався про якісний макіяж. Для досвідчених майтринь рекомендуємо кисті для макіяжу на сайті lilov.