Як вибрати будівельну побутовку?

93

Будівельні побутівки потрібні для того, щоб з комфортом розмістити персонал та робітників на будівельній ділянці на час робіт, що здійснюються. Проте, навіть найдешевша мобільна будова коштує грошей, тому дуже важливо приділити особливу увагу вибору. Навіть у тому випадку, якщо ви плануєте використовувати споруду як нежитлове приміщення, наприклад, склад. Як вибрати будівельну побутівку, щоб вона прослужила вам довгі роки?

Насправді вибрати побутівку не так просто, як здається на перший погляд. Насамперед, слід визначитися, для яких цілей вона потрібна. Якщо ви плануєте поставити будівлю як дачний будиночок, то підійде дерев’яна модель. Вона коштує відносно недорого, виглядає привабливо і не вимагає частих транспортувань.

У тому випадку, якщо ви плануєте купити або взяти в оренду побутівку https://organicbud.kiev.ua/ для організації житла на будівельній ділянці, тим більше якщо вона буде використовуватися в зимовий час, вибирайте металевий, утеплений блок-контейнер.

Ми виготовляємо споруди різного планування, і, перш ніж вибрати будівельну побутівку, подумайте про те, скільки кімнат має бути в мобільному будиночку, і як вони повинні розташовуватися.

Основою кожної мобільної будівлі є каркас. Саме на те, з чого він виготовлений, необхідно звертати увагу насамперед. Адже якісний каркас – це запорука тривалого терміну служби готового виробу. Так, термін служби побутівки, каркас якої виготовлений з металу, сягає 20-ти років і більше. Крім того, такі будівлі можна без проблем та наслідків транспортувати. Так що якщо ви хочете отримати якісний виріб, який можна багаторазово перевозити з місця на місце, вибирайте блок-контейнери з металевою основою.

Перед тим, як вибрати будівельну побутівку остаточно та оплатити її, зверніть увагу на те, чим вона фанерована із зовнішньої та внутрішньої сторони. На виріб будуть впливати погодні умови, тому найкращим зовнішнім оздоблювальним матеріалом стане оцинкований профільований лист. Але, для дачної ділянки підійдуть моделі, фанеровані дерев’яною вагонкою.

Зверніть увагу на герметичність покрівлі. Оцинковані листи мають бути зварені між собою герметично. Усі дерев’яні елементи мають бути оброблені антигрибковим складом.

Крім того, важливо розуміти, що при створенні «пирога» повинні використовуватися високоякісні паро та гідроізоляційні матеріали. Тільки так можна запобігти утворенню цвілі всередині приміщення та забезпечити комфортні умови.

Залежно від того, для яких цілей ви купуєте мобільну будову, визначтеся, чи потрібна вам електрика у приміщенні.

Пам’ятайте, що ніяка теплоізоляція не допоможе зберегти тепло, якщо у виріб будуть вмонтовані неякісні вікна, або монтаж вікон та дверей здійснено неправильно. Багато виробників заощаджують піну, і після встановлення залишаються щілини.

Тепер ви знаєте, як вибрати будівельну побутівку правильно.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!