Як правильно підібрати спідню білизну?

679

Понад 70% дівчат вибирають комплекти жіночої білизни https://bianka.com.ua/zhinocha-bilyzna-komplekty/ неправильно – і це не просто цифри, а результати численних досліджень. Невдалий вибір призводить до дискомфорту, а відповідно, до невпевненості в собі. Нижче покроковий гід, як саме потрібно підбирати нижню білизну, щоб відчути себе вільніше, впевненіше і сексуальніше.

1. Визначте точний розмір

Перша і найголовніша помилка при виборі білизни – неправильне визначення розміру. S і M тут не котируються – все набагато складніше. Щоб зрозуміти точний розмір, спершу потрібно виміряти об’єм грудей і стегон. Отримані результати варто порівняти з показниками в спеціальних таблицях (такі є у кожного бренду) і визначити свій розмір. Це стосується і трусиків, і бюстгальтера, при виборі якого і зовсім потрібно враховувати два показники: розмір чашечки і об’єм грудей. «Особливу увагу варто приділити об’єму, адже саме він забезпечує 80% підтримки. Бюстгальтер повинен комфортно «сидіти» на крайній парі гачків, адже з часом він почне втрачати еластичність і його доведеться сильніше затягувати. Наступний пункт – чашечки. Вони повинні щільно прилягати до грудей, без зайвих складок і пустот. Не забувайте регулювати і бретелі бюстгальтера. Важливо відкоригувати їх довжину таким чином, щоб під ними з легкістю містився вказівний палець. Сексуальність починається з комфорту », – вважає bra-експерт Victoria’s Secret.

2. Визначтеся з фасоном

Після вибору вірного розміру варто визначитися з фасоном нижньої білизни. «Француженки люблять говорити, що білизна – це найважливіша частина образу, адже вона надає впевненість в собі. Тому головне правило – вибирати білизну, яка подобається особисто вам», – говорить бренд-менеджер марки Etam і Undiz в. І це дійсно так. Але важливо враховувати і індивідуальні особливості фігури. Наприклад, для маленьких грудей найкраще підійде бюстгальтер з ефектом push-up або «балконет». Великі груди добре підтримає більш закрита і більш щільна білизна, як правило, з кісточками. Але що точно підійде всім, так це бюстгальтер з м’якою чашкою з мережива, впевнені фахівці Incanto. «Дівчата з невеликими грудьми часто уникають таких бюстгальтерів, тому що побоюються посередньої посадки. Насправді при правильному підборі м’яка чашка прикрасить груди будь-якого розміру. Головне, переконайтеся, що розмір і форма бюстгальтера підібрані ідеально». У виборі трусів – свої тонкощі. Сліпи або шортики підійдуть дівчатам з вузькими стегнами, а стринги завжди варто вибирати на розмір більше: важливо, щоб білизна не «впивалося» в тіло.

3. Виберіть матеріал і колір

Білизняний гардероб складається з комплектів для «особливих» випадків і «базових». І якщо у виборі перших обмежень немає, то до других – особлива увага. «У кожної дівчини обов’язково повинен бути гладкий тілесний бюстгальтер, це основа гардероба. На відміну від білого, його буде не видно під білосніжним одягом», – вважають експерти Incanto. По-перше, в «базу» входить безшовна білизна. Носіть таку, наприклад, під сукні-комбінації і інші обтягуючі речі. Також необхідний бюстгальтер-трансформер з «плаваючими» бретелями і з чашечками push-up – під вбрання з відкритою спиною. І не забудьте про комплекти спортивного білизни. Що стосується матеріалів, то важливо вибирати білизну з натуральних тканин – шовку, бавовни, віскози.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!