Як обрати обідній стіл – практичні поради

306

Обідній стіл – один з найважливіших предметів у вашому домі. Це не просто місце, де можна поїсти, це також місце для пам’ятних подій та значущих зустрічей. Тому важливо правильно обрати обідній стіл. Якщо ви хочете вибрати правильний дизайнерський обідній стіл для свого будинку, ось що вам слід врахувати.

Потреби

Коли справа доходить до вибору правильного обіднього столу https://meblikarpat.com.ua/stoli/ для вашого будинку, вирішіть, що вам потрібно. Звичайно, ваш стіл повинен задовольняти функціональні потреби, наприклад, бути місцем для збору та прийому їжі. Але ви також повинні враховувати свою сім’ю, спосіб життя та життєву ситуацію.

Слід враховувати потреби вашої родини. Наприклад, якщо у вас є маленькі діти, можливо, кам’яний стіл, який поглинає плями, може бути не найкращим вибором. Виберіть обідній стіл, який буде практичним, а також красивим.

Також слід враховувати свій спосіб життя. Подумайте, яку стіл грає роль у вашому повсякденному житті. Наприклад, якщо ви любите розважати та влаштовувати вечірки, маленький чотиримісний столик, ймовірно, не буде ідеальним варіантом. Ваш обідній стіл повинен збагачувати ваш спосіб життя, а не заважати йому.

Ваша поточна життєва ситуація – це ще одна сфера, яку вам слід розглянути. Ефективне правило – купувати для будинку, який у вас зараз. Навіть якщо ви плануєте купувати більший будинок у майбутньому, немає сенсу купувати великогабаритний скляний стіл, якщо він не вміститься у вашому поточному просторі. Замість цього виберіть обідній стіл, який зараз відповідає вашим потребам.

Розмір

Ваш обідній стіл повинен комфортно розміститися у вашій їдальні чи кухні. Розмір також означає врахувати простір навколо вашого столу для проходу людей.

Щоб визначити правильний розмір столу для вашого будинку, вам потрібно виміряти та скласти його. Гарною ідеєю є використання книг або простирадла для створення імпровізованого столу у вашій їдальні. Це допоможе вам показати, скільки місця займе стіл певного розміру.

В ідеалі ваш обідній стіл повинен бути не тільки правильної довжини, але і правильної висоти. Загалом, залишайте мінімум 100 сантиметрів простору між столом і стіною або іншими меблями в кімнаті. Що стосується висоти, більшість обідніх столів мають висоту близько 76 сантиметрів.

Форма

Обідні столи можуть мати різну форму:

  • прямокутну,
  • квадратну,
  • круглу,
  • овальну.

Прямокутні столи – найпоширеніші. Хоча прямокутний обідній стіл підходить для більшості приміщень, він найкраще підходить для вузьких кімнат.

Якщо ваша кімната квадратна, то непогано вибрати квадратний стіл. Квадратний обідній стіл створює більш інтимний обід, адже він зближує людей. Майте на увазі, що чим більший квадратний стіл, тим важче дістати їжу.

Круглі або овальні столи найкраще підходять для невеликих кімнат. Хоча ця форма зазвичай займає менше місця, вона все ще пропонує значну площу поверхні для розміщення їжі. Очевидно, що чим більша стільниця, тим більше людей та їжі ви зможете зручно розмістити. Круглий або овальний стіл також зближує людей, тому він чудово підходить для розмови та ідеально підходить для вечірок.

Прокоментуєте?