Дефлектори на вікна авто та їхнє значення

Ніхто не стане заперечувати, що вітровики на вікна автомобіля – дуже важливий елемент. Вони здатні зробити машину більш сучасною, але це не головна їх функція. На https://kitaec.ua/avtotovary/ можна вибрати ці елементи до різних автомобілів.

Монтаж вітровиків можна провести і самостійно. Якщо все зробити правильно, то результат залишиться надовго. До того ж самостійний монтаж дозволяє заощадити певну суму.

Навіщо потрібні дефлектори?

Компоненти часто встановлюються не лише на вікна, але і на передню частину авто, простір перед люком на даху. Але частіше за все вони використовуються саме на дверях. Вітровики дозволяють:

  • захистити фарбу та лобове скло від потрапляння дрібних камінців (на капоті);    
  • захистити простір салону від запотівання в дощову погоду;
  • швидко вивести назовні запах тютюну та дим;
  • знизити шум в салоні під час руху на високій швидкості.

Під час руху ці елементи отримують значне навантаження, тому потрібно добре їх закріпити. Якщо це не зробити правильно, то дуже швидко дефлектори пошкодяться або відірвуться під час руху.

Монтаж вітровиків

Найбільш зручними моделями вважають накладні. Вони тримаються на дверцятах за допомогою міцної клейової основи. Накладні моделі не впливають на роботу склопідіймача.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Гарантія тривалості використання – правильна підготовка основи. Верхню частину дверцят потрібно очистити від забруднення та знежирити. Використовувати варто не губку, а ганчірку без ворсу. Місце кріплення вибирається так, щоб вітровик не перекривав огляд. Тільки після цього знімається захисна плівка з клейової основи, а виріб міцно притискається до верхньої частини дверцят.

Деякі водії рекомендують попередньо розігріти клейову основу за допомогою будівельного фену. Також можна часто зустріти пораду про нанесення через кожні 5-10 см крапель клею. Варто на кілька годин залишити автомобіль на місці, щоб вітровики надійно приклеїлися, а клейова основа добре висохла. Також на 2-3 доби краще відмовитися від миття транспортного засобу.