Чи варто переїжджати з Обухова в пошуках роботи?

614

За мірками України, Обухів вважається досить маленьким містом. А люди з маленьких міст дуже часто прагнуть переїхати до обласних центрів чи міст побільше, керуючись думками про хороші перспективи та умови життя. Хоча робота в Обухові завжди є (на сервісі OLX Робота ви зможете знайти безліч цікавих вакансій), люди все одно бажають переїхати в міста побільше. Тому пропонуємо вам ознайомитися з позитивними сторонами роботи та життя в маленькому місті, які, безперечно, є.

Переваги маленького міста

Життя та робота у маленькому місті може запропонувати вам наступні переваги:

  • Розмірність життя. Тут уже все залежить від конкретної людини. Багато хто за своєю натурою не дуже любить божевільний темп життя, який властивий столиці та великим містам. Їм набагато зручніше знаходитися у комфортних умовах і концентрувати увагу лише на важливих для них речах.
  • Відсутність сильної конкуренції серед фахівців високого рівня. Будучи висококваліфікованим фахівцем у маленькому містечку, ви можете не турбуватися про свою репутацію й авторитет. А ось у великому місті все інакше. Вам доведеться постійно вчитися і розвиватись, щоб хоч якось відповідати фахівцям середнього рівня. Якщо ж ви хочете мати репутацію експерта, то доведеться забути про особисте життя.
  • У великому місті вам, швидше за все, доведеться вивчати набагато більше різних продуктів і методик під час роботи. У результаті вам катастрофічно не вистачатиме часу на досконале вивчення хоча б одного з них. За фактом це часто буде зводитися до розв’язання миттєвої проблеми без глибокого розуміння суті (на що завжди вистачає часу в маленьких містах, де час біжить неквапливо).
  • Переїзд у велике місто — це насамперед переїзд. Значить, вам доведеться розлучитися з друзями та родичами і бачити їх лише періодично. Також вам буде потрібно купити чи орендувати житло, та й не будемо забувати, що ціни у великих містах набагато вище. Все це передбачає зайві витрати та зайві турботи.

Тепер, коли ви знаєте про переваги роботи у маленькому місті, ви зможете прийняти рішення більш об’єктивно.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!