Автовикуп у Києві: що потрібно враховувати

 

Будь-який автовласник може зіткнутися з ситуацією, коли необхідно вигідно продати авто. Більш того часто викуп машини потрібно провести максимально швидко. Не варто забувати, що, незважаючи на уявну простоту цієї операції, людині, яка самостійно вирішила швидко продати машину, потрібно бути гранично уважною і обережною – скупка автомобілів з пробігом і терміновий викуп авто – улюблена область діяльності перекупників і шахраїв усіх видів, що намагаються всіляко обдурити власника машини під викуп. Способів обману придумано не одну сотню, починаючи від банальних фальшивих банкнот або фіктивних договорів і закінчуючи всілякими способами заниження реальної ціни викупу авто – в хід йде все аж до підставних оцінювачів або навіть автосервісів.

Поточна ситуація на ринку скупки бу автомобілів така, що людині, яка вирішила продати свою машину, доводиться спочатку виступати в ролі менеджера з продажу, тривалий час розшукуючи покупця. Природно, що в даних умовах ні про який швидкий викуп автомобіля розмова вже не йде. Далі має бути процес відсіювання всякого роду недобросовісних покупців – цей етап, мабуть, найскладніший, тут необхідно бути і автомеханіком і юристом і продавцем в одній особі. Повторимося ще раз – легкість продажу автомобіля дуже оманлива, в дійсності це досить тривалий і складний процес, який забирає масу сил і часу, який, при найгіршому збігу обставин може обернутися навіть втратою автомобіля.

Викуп старих авто зазвичай проходить дуже швидко. Співробітники https://vikupauto.kiev.ua/ оперативно приймуть вашу машину, проведуть діагностику і в точності визначать вартість з урахуванням її зовнішнього вигляду і технічного стану, а також затребуваності моделі на ринку в даний момент. Після обговорення всіх деталей і перевірки документів здійснюється угода купівлі-продажу.

ПОРАДИ:

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Обслуговуйте автомобіль в офіційному сервісі. Акти виконаних робіт, записи в сервісній книжці – це підвищує довіру покупця до якості автомобіля і залучає додатковий інтерес.

Якщо на кузові є невеликі пошкодження, подряпини і відколи, не поспішайте його перефарбовувати. Це дорога процедура і свіжа фарба може відштовхнути покупця, навести на думку, що автомобіль побував в аварії.

Зберігайте не менше 3 років договір купівлі-продажу своїх автомобілів. При виникненні будь-яких питань з боку покупців / продавців або офіційних органів вони можуть вам здорово допомогти.