Актуальні стилі інтер’єру

Свого часу люди прагнули прикрасити свою оселю так, щоб всі предмети обстановки, декор та оздоблення гармоніювали один з одним. В даний час існує велика кількість стилів дизайну, кожен з яких має свої особливості. Серед найбільш популярних відзначають: класичний, скандинавський, ар-деко, мінімалізм, хай-тек, лофт, еклектика і ін. Якщо вам складно визначитися, рекомендуємо Студію дизайну інтер’єру NewDesign.

Для класичних інтер’єрів характерні розкіш і достаток. Їх схильні вибирати люди, які прагнуть підкреслити свій статус. Перевагою стилю вважається те, що він ніколи не втрачає актуальності. При внесенні в інтер’єр елементів сучасного дизайну можна отримати неокласицизм.

Скандинавський стиль стає все популярнішим в останні роки. З його допомогою створюються затишні інтер’єри, що відрізняються функціональністю і простором. Для створення скандинавського стилю використовуються натуральні матеріали, нейтральні або світлі кольори.

Арт-деко відрізняється лаконічністю і витонченістю. Цей стиль дозволяє створювати легкі повітряні інтер’єри, де багато світла і простору. При створенні такого інтер’єру слід віддавати перевагу натуральним матеріалам з різною фактурою. Особливістю стилю вважається використання дзеркал, які візуально збільшують простір. Мінімалізм рекомендується людям цілеспрямованим, які віддають перевагу простоті і функціональність. В інтер’єрі використовується мінімумом предметів. Кожна річ має свій функціонал. Обстановка виконується в однотонної забарвленням, в інтер’єрі практично повністю відсутні елементи декору.

Хай-тек і лофт – це сучасні стилі, які вважають за краще власники міських квартир. Напрямки з’явилися в 20 столітті. Для хай-теку характерне використання металевих, скляних предметів. Лофт імітує виробниче приміщення.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Для японського стилю характерно мінімум деталей і багато простору. Простір ділиться на зони за допомогою легких ширм і перегородок. Цей стиль підходить шанувальникам східної філософії. Кожна деталь в ньому несе певне смислове навантаження. Для текстилю використовуються тільки натуральні тканини, шовк або льон.

Прованс підходить для оформлення кімнат дівчат чи молодиць. Він дозволяє створювати романтичні обстановки, створює відчуття легкості. В інтер’єрі використовуються світлі тони, квіткові мотиви. Для стилю характерна велика кількість декору, який ставиться на чільне місце. Це можуть бути живі або штучні квіти, вази, статуетки та ін.

Серед актуальних стилів можна відзначити середземноморський. Провідними кольорами в обробці квартири можуть бути оливковий або теракотовий. В інтер’єрі обов’язково повинні бути живі квіти у великих горщиках. Для стилю характерні легкі повітряні тканини, світлі відтінки меблів.

При оформленні приміщень в бохо перевага віддається таким матеріалам, як дерево, скло, натуральний камінь. Для нього характерна яскрава кольорова гамма, незвичайні рішення. Напрямок підходить для людей з неординарним типом мислення.