Рецензії 14
Ігор Фарина,

Вперше ім’я Григорія Цимбалюка з Житомира почув від незабутнього Петра Сороки. Здається, що тоді ж прочитав якісь його твори, які справили на мене хороше враження неординарністю письма. Після цього одна з моїх рецензій з’явилася у журналі «Світло спілкування», який редагує житомирянин.
Рецензії презентація Смак пізнього яблука (обкладинка)
УГЛ,

Так називається щойно видана книжка знаного письменника Миколи Будлянського, яку він презентував у Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені В. Короленка. На свято завітало дуже багато людей, приїхали і жителі села Орлівка, одного з найбільших у Куликівському районі. Адже книжка…

Рецензії Анатолій Костецький
УГЛ,

Анатолій КАЧАН, лауреат літературно-мистецької премії ім.  Лесі Українки. Минуло десять років з того часу, коли Національна бібліотека України для дітей започаткувала видання серії біобібліографічних нарисів  «Дитячі письменники України». Знаменно, що перший випуск був присвячений життєвому і творчому шляху…

Рецензії
Володимир КАРАЧИНЦЕВ,

Книга поезій. Я мав можливість прочитати її в процесі творення. Якби не ім’я – Віктор Палинський, я, не читаючи, подумав би: – «Чи не надто претензійну назву обрав автор?» Однак – Палинський. Цим сказано.
Рецензії Ігор Павлюк: Вирощування алмазів
Віктор ПАЛИНСЬКИЙ,

„Люди додумались уже до багато чого. Що ж із ними робити у цьому випадку? Можливо, знищити?.. Почати все заново? І так шкода… І так втомився я уже від тих творчих мук. Постарів”.
Рецензії Костянтин Сушко, "Людина й Острів"
Валерія Богуславська,

Читати цю вистраждану, наболілу книгу вкрай важко і соромно. Важко – бо попри весь войовничий оптимізм автора, зібраний в кулак після стількох завданих йому несправедливих ударів, мимоволі відчуваєш безвихідь глухого кута, в який загнано автора і його, на жаль, нечисленних сподвижників
Рецензії наш_
Ярина КОВАЛЬ,

Про електронну книгу «Між Вами. Українці, якими ви їх не знаєте», котра вийшла в Чехії, дізналася від подруги https://mezivami.cz/. Чеською вийшов ще й паперовий варіант, завдяки фінансовій підтримці Посольства України в ЧР. Сподіваюся, такий же побачить і Україна.
Рецензії
Ігор ФАРИНА,

Деякі поети наївно вважають, що про них найліпше скаже «товста» книга. Мовляв, чим більше слів, тим краще. Помилкова думка. Бо суть полягає не у кількості написаного й оприлюдненого, а в художній якості текстів. Ще раз пересвідчився у цьому, коли на мій робочий стіл лягла «Кирилиця» Наталії Пасічник.
Рецензії В.Слапчук
Василь Слапчук, Сергій Дзюба,

«Суть життя – у створенні, а не у володінні!» – це життєве кредо Героя України, видатного аграрія, генерального директора ТОВ «Земля і воля», талановитого публіциста Леоніда Яковишина. У Чернігові вийшла вже друга книга його вражаюче неординарних, цікавих, небайдужих статей та інтерв’ю «З нестихаючим сердечним щемом».
1 2 3 17