Зведення цегляних стін

171

Як правильно класти цеглу при будівництві будинку? Якщо ваш розчин готовий, можна приступати до кладки цегли. Починати її потрібно з виведення кутів. Перші цеглини необхідно укладати особливо ретельно і уважно, так як від них залежить подальша кладка і загальний вигляд майбутньої будівлі.

Спочатку може здатися, що така робота нескладна, цегла до цегли і все готово. Але недосвідченим мулярам дуже важко зробити стіни ідеально рівними і геометрично правильними. Щоб все зробити правильно, вам потрібно постаратися і набратися терпіння. Така робота довга і виснажлива, але ви отримаєте практику, яка допоможе вам далі. Або ж ви можете просто звернутися до професіоналів https://kirsland.com/budivnytstvo-pid-kliuch/

Що вам потрібно робити? По кутах потрібно поставити перші цеглини. За допомогою водяного рівня перевірте горизонт і вирівняйте все при необхідності. По верхньому краю цегли потрібно натягнути мотузку і зафіксувати її ідеально рівно. Мотузка не повинна прогинатися, заважати виробляти кладку – вона повинна бути добре натягнутою, служити орієнтиром для ідеально рівної кладки.

Після цього прокладіть базовий ряд цегли. Щоб всі вони лягали ідеально, їх потрібно підбивати рукояткою кельми, при цьому вирівнюючи все під мотузку. У тому випадку, коли ви робите зовнішню частину стіни облицювальною цеглою, вам необхідно проводити розшивку. Робити її потрібно на свіжий, незастиглий розчин. Тоді поверхня буде захищена від попадання вологи, а будинок буде виглядати естетично.

Після того як перший ряд готовий, мотузку потрібно пересунути таким же способом і зафіксувати її. Потім покладіть наступний ряд цегли аналогічним способом, не забуваючи про перев’язку.

Після кожного третього ряду потрібно використовувати поперечну перев’язку стіни.
Не потрібно забувати про простінки. Все робиться таким же чином. Якщо ж ви хочете зробити їх пізніше, потрібно подбати про те, щоб від несучої стіни була зв’язка, з якої можна буде продовжити кладку потім. Для цього потрібно залишити драбинку з цегли в місці, де буде зводитися простінок.

Коли ви дійшли до певної висоти, потрібно зробити отвори для вікон. Заздалегідь необхідно передбачити місця, де будуть отвори для дверей. Щоб забезпечити якісну кладку, вам потрібно перевіряти положення кожного цегли.

На цьому каркас Вашого майбутнього будинку готовий. Залишилося тільки зробити покрівлю. Самостійно всі роботи здійснити складно. Тому попросіть допомоги професіоналів, які забезпечать вас надійним дахом над головою.

Тепер ви можете пишатися собою, так як самостійно змогли втілити в життя мрію кожної людини. Як бачите, побудувати будинок самостійно складно, але можливо. Тому якщо у вас в планах зробити для себе і своєї сім’ї затишне житло, закуповуйте матеріал і приступайте до роботи!

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!