Зшити або купити: як замовити одяг в ательє

241

Навіть дівчатам зі стандартною статурою і невисокими запитами набридає «усереднений» одяг з мас-маркету. Костюм або плаття, зшите спеціально для тебе, важко сплутати з речами, купленими в магазині шляхом довгих пошуків і компромісів із власним смаком і бажаннями. Індивідуальний пошив вимагає терпіння, як будь-яка ручна робота, але не думай, що замовляти речі в ательє занадто складно для тебе.

Ось кілька порад для створення ідеального одягу. Враховуй, що варто замовляти, а що простіше купити. Щоб зрозуміти, що краще – шити одяг на замовлення в ательє або купувати в магазині, врахуй кілька факторів. Від ательє не варто чекати миттєвого результату і низьких цін. Від речі з мас-маркету – унікальності і високої якості. Крім того, в магазині ще потрібно знайти те, що буде ідеально сидіти на фігурі, що не завжди вдається навіть дівчатам зі стандартними параметрами.

Зшити на замовлення можна практично що завгодно, але є деякі речі, за якими точно вигідніше і зручніше звертатися в ательє. Це базовий гардероб і діловий одяг: костюми брюк, жакети, блузи, офісні спідниці дуже складно шукати в магазинах. Верхній одяг на зразок пальто або плаща теж краще замовити у фахівця, тут різниця в ціні не так помітна, як різниця в якості.

Правильний вибір фасону починається з визначення твого типу фігури. Зробити це не складно, достатньо знати п’ять різновидів статури: трикутник – стегна ширші плечей; перевернутий трикутник або «груша»; «Пісочний годинник» – талія вужча стегон і плечей; прямокутник – плечі, талія і стегна приблизно рівні і «яблуко» – пишні груди, повна талія, стрункі ноги. Це найзагальніші ознаки, всередині кожного типу свої особливості, які обов’язково потрібно враховувати.

Головне при виборі фасону – бути чесною і не замовляти те, що тобі дуже подобається, але точно не буде виглядати на фігурі. Якщо любиш приталені силуети, але не володієш яскраво вираженою талією, не варто орієнтуватися на манекени з ідеальними формами. Не думай, що доведеться повністю обмежувати себе через тип фігури. Завжди можна придумати, як доповнити образ елементами «небажаних» для тебе стилів.

Якщо йдеться про чоловічий одяг, тут варто звернути увагу на ательє Імперський кравець. Його майстри втілять фантазії чоловіків про ідеальний одяг. Багато хто створює одяг відразу на сезон, а не одну річ. Правильно продуманий гардероб позбавить тебе від проблем з вибором і поєднанням одягу.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!