Збираємось в школу: список канцтоварів

1086

До початку навчального року традиційно необхідно придбати цілий список канцелярських товарів, а думка про похід в магазин часом може приводити в жах. До того ж, у шкіл є певні вимоги до шкільних канцтоварів, адже для дитини важливо, щоб всі предмети були якісними: ручка не розтікалася, папір був гарної якості, а пластилін не прилипав до рук. В іншому випадку це може сильно позначитися на процесі навчання і принести прикрість. Ось чому так важливо грамотно і відповідально підійти до вибору, купуючи якісні товари, і, звичайно, при цьому не сильно розоритися.
Перші в списку, звичайно, ручки. Не гелеві, а саме кулькові з гумовим упором для відпрацювання каліграфічного почерку. Зазвичай просять мінімум дві штуки, але це один з найбільш витратних матеріалів, тому що вони часто губляться. До ручки можна придбати відразу змінні стержні.
Наступним у списку – простий олівець TM або HB, бажано з гранями, тому що так його зручніше тримати в руці. Олівець йде з гумкою, але з досвіду ми знаємо, що це підходить тільки для дуже невеликої площі стирання, тому можна купити ластик. Знадобляться також кольорові олівці у кількості 6, а краще 12 штук. Для олівців необхідна точилка, зручніше за все буде з футляром, щоб уникнути сміття. Лінійку необхідно обирати дерев’яну, щоб вона не ковзала по листу, довжиною 20 см. Ну і, звичайно, для всього цього знадобиться пенал, і бажано легкий як по вазі, щоб не перевантажувати ранець, так і по відкриванню, щоб все було відразу під рукою.
Щоденник, якщо він буде необхідний, і зошити вчителі просять обирати без яскравих обкладинок, щоб вони не відволікали дітей від занять як забарвленням, так і змаганнями, чия обкладинка красивіша. Тому відмінно підійде класичний білий щоденник і зошити в клітку і лінійку спокійних відтінків на ваш смак: жовті, блакитні або зелені, як з нашого дитинства. І, звичайно, обкладинки для підручників і зошитів.
Для уроків малювання необхідно придбати альбом на 40 аркушів – наприклад. Акварельні фарби з 6 або 12 кольорів. Художні кисті для творчості зручно купити відразу в наборі. І не забути про стаканчик-непроливайку з кришкою, щоб уникнути витікання води і легко переносити з місця на місце. У списках цього часто не буває, але корисно буде додатково придбати палітру для змішування фарб: можна вибрати класичну овальну, як у художників з виїмкою під палець, але також покупці оцінили і прямокутну. Всі предмети для творчості буде зручно скласти в спеціальну папку, щоб не розфарбувати вміст рюкзака.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!