Застосування пожежобезпечних рулонних штор, плісе, жалюзі

215

 

Рулонні штори, плісе, жалюзі з пожежобезпечної тканини активно використовуються в місцях великого скупчення людей, таких, як нічні клуби, заправні АЗС, стадіони, конференц-зали та концертні майданчики https://sunguard.com.ua/shtory-plise/ Але негорюча сонцезахисна система також може врятувати життя, якщо буде використовуватися в домашніх умовах.

Якщо в будинку маленькі діти, то ризик пожежі різко зростає. Причиною тому може бути необережне поводження з сірниками або запальничкою поблизу текстилю на вікнах. Пожежобезпечні рулонні штори вбережуть вас і ваше чадо від трагедії, так як при відкритому вогні тканина просто не загориться.

Якщо вікна на кухні поруч з плитою або газовою колонкою, то їх краще прикрасити вогнестійким текстилем. На відміну від звичайного, він не загориться, якщо буде випадкова спалах газу.

Якщо рулонні штори висять біля каміна, то вони можуть спалахнути від випавшої вуглинки. Використання вогнестійкої тканини вбереже вас і ваше майно від сумних наслідків.

Поблизу нагрівальних приладів використовувати звичайні тканини не рекомендується, так при високій температурі може статися загоряння. Вогнетривкий текстиль дозволено вішати в безпосередній близькості від теплових гармат, електричних конвекторів і масляних радіаторів

Плюси і мінуси використання:

-Відсутність токсичних продуктів окислення при високій температурі

-Відсутність загоряння при відкритому полум’ї

-Самозагасання в процесі тління

-Більш висока ціна в порівнянні зі звичайними тканинами

-Легкий (вивітрюваний) запах полівінілхлориду у тканин

-Обмежене число варіантів дизайну

При купівлі рулонних штор на кухню, ми рекомендуємо спиратися на стилістику інтер’єру, дизайн меблів і предмети декору. Бажано не забути про планування кімнати і характер розташування вікон. Все це допоможе не промахнутися з вибором щільності тканини, системи управління та дизайну рулонної штори.

У сучасних багатоповерхівках часто встановлені тристулкові пластикові вікна. Спеціально для таких віконних конструкцій і розроблені рулонні штори Уні. На стулки ставляться індивідуальні касети з управлінням, де для регулювання світла використовується ланцюжок, яка розташовується праворуч або ліворуч. Щільність тканини для кухні підбирається індивідуально – в залежності від освітленості приміщення. Є варіанти для м’якого розсіювання світла (щільність тканини 25% -40%), комфортного затемнення (щільність 50-80%) і повного затемнення (тканини блекаут з щільністю 90-100%). Оскільки на кухні постійно готують, тканину для рулонної штори краще вибрати синтетичну або напівсинтетичну. Вона менше вбирає запахи і простіше очищається від забруднення.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!