Запуск пункту обміну валют в Ужгороді: базові питання

Для того, щоб підготувати обмінку Ужгород до роботи, потрібна огороджувальна конструкція, сейф, комп’ютер, машинки для підрахунку і перевірки грошей, касовий апарат, принтер, сигналізація, відеоспостереження. До речі, камеру варто встановити не тільки зовні, для стеження за тим, що відбувається навколо пункту обміну валют Ужгород, але і всередині – для контролю роботи касира. Також вам знадобиться табло курс валют в Ужгороді.

Все це обійдеться в районі 104-110 тисяч гривень. Б/у обладнання можна знайти і набагато дешевше, на OLX, хоча його надійність може піднести вам неприємні сюрпризи. Часом варто не економити і замовляти послуги у профільних фахівців. Часто продавці обладнання самі ж і проводять установку – у відповідності з усіма вимогами і нормами.

Щоб клієнти могли купити валюту Ужгород з самого ранку до вечора, для роботи буде потрібно не менше двох співробітників, так як хвороби, відпустки і непередбачені обставини ніхто не відміняв. Бажано, щоб у касира була фінансова освіта, але це не обов’язково. На початковому етапі вам краще особисто контролювати роботу касирів, що допоможе зрозуміти, скільки в середньому щодня заробляє ваш обмінний пункт.

Найпоширеніша проблема обмінників – злодійство і шахрайство касирів: касири можуть «запускати в оборот» свої гроші, навмисне купувати або продавати фальшиві або зіпсовані купюри, що виллється для вас в збитки, а можливо і в проблеми з поліцією. Настійно рекомендуємо відразу підписувати з касирами договору про повну матеріальну відповідальність останніх з покриттям всього матеріального збитку, нанесеного їх діями.

Чим більше уваги ви приділите цьому бізнесу на початковому етапі, тим простіше вам буде контролювати процес надалі. Але все одно в ідеалі варто брати перевірених і надійних людей. Звичайно, спостерігати за процесом можна за допомогою камер. Але крім цього радимо встановити такі правила оплати праці, при яких заробіток касира буде частково залежати від результату роботи обмінника.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Обмінний пункт в Ужгороді можна відкрити дуже швидко, всього за два тижні. Але процес може розтягнутися на термін до місяця, до чого потрібно бути готовим.