Як вибрати тур в Європу?

159

Часом хочеться поєднати в одній поїздці за кордон всі 33 задоволення. І екскурсії по знаменитих містах, і походи по магазинах, і відпочинок біля моря. Та й грошей щоб за це довелося викласти небагато. Скажете, це неможливо? Помиляєтеся. Все це можна легко отримати, відправившись в тури в Європу. Наприклад, автобус може доставити туристів, без перебільшення, в будь-який куточок Старого Світу. Любителів автобусної “одіссеї” об’єднує одне: це люди активні, допитливі, легкі на підйом, готові заради нових вражень терпіти незручності автобусного життя.
З чого варто починати? Багато хто вважає найкращим вибором для туру по Європі красуню Прагу. З її легендарним зачаруванням краще знайомитися на пішохідних прогулянках. Прага не поспішає відразу розкрити свої таємниці. Звичайно, без екскурсій не обійтися, але найкраще, якщо ви самі відкриєте для себе всю красу її старих вуличок, дворів, садів і дивовижних за красою панорам. Відчуйте хвилюючу атмосферу празького культурного життя. У центрі Праги туристів чекає незліченна кількість виставок, галерей, антикварних книжкових магазинів, букіністів. Під час прогулянок по місту важко втриматися і не купити чеські сувеніри: неймовірної краси кришталеве скло, традиційний рожевий фарфор, оригінальні срібні і золоті прикраси з чеського граната, маріонетки, гравюри, великодні крашанки та інші вироби народного мистецтва з натуральних матеріалів.
Здається, після хвилюючої Праги туристів вже нічим не здивуєш. І все ж столиці Австрії Відню вдається неможливе. Це веселе місто закохує в себе туристів з усього світу. Відень – це два тисячоліття Великої історії. Це місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Це місто поетів і музикантів, місто блискуче і затишне, життєрадісне і замислене. Місто на Дунаї оточене зеленим намистом Віденського лісу, усіяне парками, в яких квітнуть незліченні троянди і стоять скромні пам’ятники.
Далі можна поїхати до Франції – це країна, яка уособлює собою красу і розкіш, вишуканий смак і історичну спадщину багатьох епох, загадкову чарівність старовини і молодість сучасних поколінь. Як хочеться в Парижі проїхати по найкрасивішому проспекту світу – Єлисейських полях, побачити площу Згоди, прогулятися по магазинах на знаменитій вулиці Ріволі і Фобур, помилуватися на Тріумфальну арку на площі Зірки! Та хіба мало в Парижі місць, куди прагнуть зачаровані туристи – Вандомська площа, Собор Святої Магдалени, Люксембурзький сад, Лувр. А як красиві панорами, що відкриваються з оглядового майданчика Трокадеро або від собору Сакре Кер! Без сумніву, Париж залишить у вашій душі незабутні враження.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!