Як правильно обрати хостел

245

Зрозуміло, що вимагати від хостела люксової зручності, найвищого сервісу і взагалі, всіляких гараздів преміум класу, заняття абсолютно безглузде. Однак, достатній рівень комфорту і обслуговування все ж місить бути присутнім. Як не схибити з вибором?
Будь-яка подорож вимагає чималих витрат. До недавнього часу однією з найбільш витратних статей бюджету було проживання в готелі. Однак з появою хостелів ситуація кардинально змінилася. Тепер можна зупинитися на нічліг в комфортабельних номерах зовсім недорого (в 2-4 рази дешевше, ніж в готелі).
Хостел – це щось на зразок гуртожитку, але європейського типу. Крім того, що в ньому зазвичай зроблений непоганий ремонт, кожен поверх обладнаний сучасними туалетами і душовими. Тобто з гуртожитком хостели об’єднує лише одне – принципи проживання: проживання у номері 2 і більше осіб, мінімум меблів, загальна кухня і санвузол.
Місцезнаходження хостелу – один з перших факторів вибору. Не секрет, що, скажімо, в Європі громадський транспорт насилу можна назвати дешевим. Тому, набагато зручніше буде зупинитися в пішій доступності від головних визначних пам’яток. У Києві, наприклад, один з хостелів у центрі Києва є цей: https://wowhostel.com.ua
Крім того, багато хостелів включають у вартість номера сніданок. Тобто, за ту ж вартість, що і, наприклад, номер в хостелі без харчування ви можете спробувати знайти інший варіант з включеним сніданком: і час заощадите, і знову ж таки – гроші.
Отже, на що необхідно звернути увагу при виборі хостелу?
В першу чергу орієнтуйтеся на фото хостелу та відгуки колишніх постояльців, хоча вони не завжди можуть бути достовірними. Скажімо, що одному – шик, іншому здасться «сараєм».
Обов’язково уточніть наявність гарячої води, періодичність прибирання, а також стан туалету і душа. Само собою зрозуміло, вони будуть в будь-якому хостелі, але не завжди ви можете розраховувати на європейські зручності. Кухня повинна бути чистою і просторою, щоб вона могла вмістити всіх постояльців, якщо вони раптом вирішать поїсти одночасно.
Також важливо, щоб видавалося чиста постільна білизна та рушники (не везти ж їх з собою). Зверніть увагу, чи включені вони в вартість номера. А ще переконайтеся, що в хостелі є шафи або хоча б стійки з вішалками, куди можна повісити одяг.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!