Як правильно обрати душову кабіну для ванної кімнати

473

Душові кабіни вже майже протягом 20 років складають здорову конкуренцію звичним ваннам. Звичайно, в душовій кабіні відсутня можливість приймати водні процедури в лежачому стані. Однак, компактність, економія простору, можливість на швидку руку прийняти душ, і цілий ряд додаткових функцій – всі ці позитивні якості говорять на користь душових кабін. Як правильно обрати душову кабіну (рос. душевые кабины), на які основні елементи в її конструкції варто звернути особливу увагу, як визначитися з формою, розмірами і виробником – на всі ці питання ми спробуємо дати вичерпні відповіді в цій статті. До речі, гарний вибір є на сайті svmarket.com.ua за посиланням вище.
Визначаємося з типом душової кабіни
За своєю конструкцією душові кабіни діляться на три типи:

  • відкриті;
  • закриті;
  • комбіновані.

Відкриті душові кабіни
Відкриті моделі – це душова кабіна, яка інтегрована в планування ванної кімнати. Перш за все, дані моделі є збірними, тобто, до основи однієї зі стін або в зоні кута ванної кімнати встановлюється підлоговий піддон, підключений до каналізаційного стояка, а по периметру піддону з однієї або двох сторін монтуються стінки душової кабіни зі скла або оргскла. Решта ж одна або дві стіни в конструкції душа облицьовуються керамічною плиткою.
Треба сказати, що при монтажі відкритих душових кабін, нерідко, навіть відмовляються від нижнього піддона. Замість покупного піддону, нижня частина душової кабіни може бути монолітною, залитою з бетону високої марки і облицьованої керамічною плиткою з нековзною поверхнею. Самі ж стінки зі скла або оргскла монтуються на металевих профілях з алюмінію, латуні або сталі з антикорозійним покриттям.
Закриті душові кабіни
Закриті моделі мають повністю автономну конструкцію, що складається з піддону, стінок і стельової підстави кабінки. Тобто, це портативний бокс в якому вбудована величезна кількість різних додаткових функцій і, який при необхідності легко демонтувати в разі переїзду або ремонту. Найчастіше в закритих моделях застосовуються піддони з акрилу або сталі, рідше – піддони з чавуну і сантехнічного фаянсу. Несучі елементи конструкції і стеля кабінки виконуються з металу з антикорозійним покриттям або міцних полімерних з’єднань, а бічні стінки закритих моделей, так само як і в відкритих моделях виготовляються з прозорого або напівпрозорого скла або оргскла.
Комбіновані душові кабіни
Комбіновані душові кабіни – це бокс, в якому використовується дуже глибокий піддон або, що частіше, ванна з акрилу, чавуну або сталі. По периметру ванни розташовуються душові стінки, а верхня частина може бути відкритою або закритою залежно від моделі. Така комбінована конструкція дозволяє поєднати всі переваги сучасних ванн, наприклад, джакузі або гідромасаж і, всі достоїнства душових кабін, такі як душ Шарко, каскадний або тропічний душ.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!