Як потрапити в топ-10 видачі пошуковиків?

221

Просування сайту з оплатою за позиції – це, мабуть, найпопулярніший метод залучення на сайт користувачів Google. У перекладі з англійської «top» означає «верхівка». Таким чином, просування в ТОП – це виведення ресурсу на першу сторінку пошукової видачі, яка формується у відповідь на певний запит користувача. Розкрутка відбувається по обмеженій кількості запитів, серед яких переважають такі, які найбільш відповідають тематиці сайту.
Просування в топ – справа не з легких, і не для будь-якого бізнесу може бути виправданим, адже ціна просування сайту в Києві (рос. цена продвижения сайта в Киеве) часом може досягати значних сум через густонаселеність регіону, і, відповідно, високу конкуренцію. Це доцільно робити для сайтів з вузькою тематикою, що мають невелику кількість сторінок, а також для компаній, що бажають зміцнити свій імідж і підвищити впізнаваність бренду шляхом постійної присутності в ТОПі пошукової видачі.
Також послуга може бути цікавою для компаній, які пропонують невелику асортиментну лінійку продукції, послуг і для компаній, які торгують специфічним товаром.
Просування у топ має накопичувальний ефект і довгострокові результати, чого не можна сказати, наприклад, про контекстну рекламу, ефект від якої закінчується відразу після зупинки кампанії. У випадку з просуванням в ТОП, довгостроковий характер результатів пояснюється виконанням якісної оптимізації сторінок і створення грамотного посилального оточення.
Просування інтернет-магазинів є однією з найбільш популярних послуг в SEO-індустрії. Вартість розкрутки інтернет-магазину залежить від безлічі параметрів. Серед них все ті ж елементи, що описані вище, але є і ряд відмінностей. Для просування інтернет-магазину крім рерайту позицій, адже в основному інформація за товарними позиціями в більшості випадків взята зі сторонніх ресурсів, ще необхідно їх оптимізувати. Ще важливо використовувати агрегатори цін (прайс-агрегатори). З їх допомогою можна отримати багато клієнтів, але на них потрібні додаткові витрати. Все це буде враховано в формуванні ціни на просування.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!