Як обрати зручні та модні жіночі босоніжки

756

З приходом теплих днів, коли з’являється можливість вийти на вулицю в улюбленому легкому вбранні, відповідно, постає питання – яке одягнути взуття. У літній період найоптимальнішим і зручним варіантом стають босоніжки. Таке взуття поєднує стиль, граціозність і одну з найважливіших якостей – комфортність. Жіночі босоніжки, так само як і будь-яку річ з гардеробу, необхідно знати, як обирати. До речі, з вибором вам можуть допомогти тут: женские кожаные босоножки Отже, почнемо все по порядку.
Визначаємося з розміром
Якщо ви не знаєте який розмір босоніжок вам варто купити, то зробити це буде дуже просто. Для цього виміряйте довжину вашої стопи від п’яти до краю великого пальця. Той показник, який ви отримаєте, порівняйте з табличними даними – це і буде ваш розмір. Дуже важливо точно знати даний показник, це дозволить купити босоніжки правильного розміру. Якщо носити взуття не за розміром, це призводить до появи хвороби вен, м’язів, хребта, і звичайно, появи мозолів. На коробках можна зустріти маркування F до H. Даний показник вказує на обхват стопи в найширшій її частині. Це теж важливий параметр.
Фізіологічно склалося так, що вечорами розмір ноги більший, ніж з ранку. За день вони можуть трохи набрякати, і для уникнення подальшого дискомфорту, щоб взуття не тиснуло, рекомендуємо купувати босоніжки саме в другій половині дня. Якщо взуття сидить комфортно, встаньте, походіть трохи, ви повинні на 100% бути впевнені, що нічого не сковує рух, при ходьбі ніжка не ковзає, босоніжки сидять комфортно і зовні дуже радують око.
Види босоніжок
Літнє взуття можна розділити на кілька категорій:

  • відкриті босоніжки. Такий варіант прекрасно буде виглядати на доглянутих ніжках, з красивим педикюром. Стопа надійно закріплена лямками і ремінцями, максимально прилягаючи до підошви;
  • босоніжки з п’ятою. Акцент в таких моделях робиться на пальчики, тримаються на нозі за допомогою ремінців;
  • майже закриті босоніжки. У такому варіанті відкриті великий палець і п’ята. На нозі кріпляться ремінцем, закріпленим на п’яті. Або є варіант з відкритою п’ятою і з закритим миском.

Дівчатам з широкою щиколоткою варто віддавати перевагу моделям, які будуть закриті з боків. Шнурівка або тонка шлейки біля пальчиків візуально тільки розширять ногу. Що стосується відтінків, то придивіться до нюдових моделей, обирайте бежеві босоніжки. Проблему широкої стопи можна вирішити каблуком або танкеткою. Відмінним варіантом стануть босоніжки з халявою.
Випираючу кісточку на пальці дозволять приховати напівзакриті літні босоніжки з великою кількістю поперечних ремінців. Такий варіант відверне увагу від проблемної частини.
Дівчатам, яким з якоїсь причини не влаштовує форма пальчиків, можуть зупинити свій вибір на закритих моделях, в яких визирає невелика частина великого пальця.

Прокоментуєте?