Як обрати диван?

214

Який диван краще купити? Як вибрати диван у вітальню або для щоденного сну? Який механізм дивана вибрати? Всі ці питання не на порожньому місці, адже диван – це велика покупка, помітний і значний елемент інтер’єру у вашому домі.
Диван купується не на один рік, і звичайно, від нього вимагається більше, ніж просто зовнішня привабливість і здатність розмістити всіх гостей. При виборі дивана завжди орієнтуються на його роль в інтер’єрі. Чи хочете ви купити шкіряний диван в зал або ви хочете придбати диван для сну, який буде трансформуватися – саме звідси починаються перші кроки на шляху до вашого дивану мрії.
Творці меблів намагаються урізноманітнити види диванів при можливості придумуючи нові механізми. Покупцям слід уважно ознайомитися з кожним видом окремо, щоб точно визначитися, який із варіантів механізмів трансформації стане найбільш підходящим.
Види диванів: прямі, кутові і модульні
Кутові дивани
Кутові дивани добре підходять для приміщень в яких цінний кожен сантиметр. Завдяки своїй формі вони не просто створять прекрасну зону для відпочинку, але і максимально ефективно задіють вільні сентименти в просторі. Їх часто використовують в зоні для відпочинку і прийому гостей, де можливі сімейні зустрічі і дружні посиденьки з довгими бесідами – ці дивани ідеально справляються з цим завданням. Вони створені, щоб зробити звичайний куточок у вашій оселі затишним і зручним. Дивани кутові у Львові можна придбати за посиланням.
Прямі дивани
Прямі дивани вважаються класикою, вони дуже зручні і популярні. Їхня головна перевага – невеликий розмір, завдяки якому вони здатні вписатися навіть в невелику кімнатку. Прямі дивани можуть бути з різними механізмами розкладання і мати підлокітники.
Модульні дивани
Модульні дивани – це стильні функціональні рішення, вони розрізняються за можливостями комбінацій і опцій. Модульний диван збирається з безлічі різних секцій. Розмір дивана буде залежати від кількості обраних секцій і їх габаритів. Це диван конструктор, при покупці такого дивана можна вибрати не тільки колір, наповнювач і оббивку, а також розмір і форму моделей, їх кількість і розташування. Це вдалий варіант для віталень, кімнат відпочинку, і домашніх кінотеатрів. Ви самі вибираєте конфігурацію і набір модулів, складові частини можна використовувати і окремо в якості повноцінного пуфика або крісла.
З огляду на особливість модульних диванів, вони ідеально підходять для багатофункціональних приміщень. Вони не такі звичні, як прямі дивани, але поступово набирають популярність завдяки своїй універсальності. На такому дивані ви зможете розташуватися всі сім’єю для перегляду улюбленого фільму, а при необхідності цей диван без проблем стане спальним місцем.
 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!