Випускний в дитячому саду. Як провести без проблем?

224

Життя в дитячому саду – це отримання знань, виховання самостійності, які стануть в нагоді в школі. Час швидкоплинний і пролітає безповоротно. Цей етап в житті дітей завершується яскравим випускним вечором.

Провести випускний в садочку дуже відповідальна подія, тому важливо продумати все до дрібниць. Через хвилювання від такої значної події відбуваються конфліктні ситуації. Як уникнути проблем, при організації свята? Сьогодні поговоримо про це.

Не зайвим буде складання плану або сценарію заходу. Визначаємо місце події. Ним може бути як саме дитячий заклад, так і приміщення дитячого клубу, кафе і т.п.

Оформлення випускного в садку.

Можна вдатися до допомоги професійних оформлювачів приміщення, а можна продумати самостійну прикрасу.

Що може знадобиться:

  • Повітряні кулі. Їх має бути не мало. Обговоривши з батьками колірне рішення можна досягти приголомшливого результату.
  • Гірлянди у вигляді метеликів, дзвіночків та інше.
  • Атласні стрічки.
  • Медалі випускник дитячого садочку перейти сюди
  • Фотографії випускників.
  • Конверти з побажаннями.
  • Букети з повітряних кульок.
  • Скатертини на стіл.

Щоб в пам’яті дітей залишилися «рідні» стіни улюбленого садка, краще провести захід в ньому. Це допоможе уникнути прикрощів і дітворі буде комфортніше.

Практика показує, що свято, що проводиться в звичному садочку, запам’ятовується краще. Якщо є велике бажання зібрати хлопців ще десь, можна на наступний день відправитися на природу або в дитячий розважальний центр.

Програма випускного в дитячому саду.

Дуже важливо продумати організацію цієї події. Найчастіше, батьки бажають самостійно розважати дітей, не вдаючись до допомоги професійних аніматорів. І це в більшості випадків призводить до виникнення проблем.

Якою б фантазією не володів батько, але дві години веселити і розважати дітей йому буде проблематично. До того ж, не всі батьки володіють акторською майстерністю і вмінням спілкуватися з дітьми. А адже дітворі має бути не просто цікаво і захоплююче, вони повинні запам’ятати на все життя цю яскраву подію.

Щоб уникнути подібних проблем, рекомендуємо скористатися досвідом професійних людей. До того ж програми у них вже розроблені, налагоджені і завжди присутність нових осіб інтригують малюків. Якщо програма в повному обсязі влаштовує батьків, то можна її відкоригувати.

Святковий стіл на випускному.

Всі діти люблять солодке, фрукти і піцу! Можна зробити красиві канапе з фруктів, овочів. Зазвичай, випускний припадає на травень, коли за вікном тепло, тому торти і тістечка краще не купувати. Зберігати велику кількість такої їжі ніде, а поки дітки будуть виступати, солодке може зіпсуватися.

Можна придбати печиво, бісквіти, вони зберігаються при кімнатній температурі. З напоїв краще вибирати соки, чай, мінеральну воду, в залежності від побажань дітей. Піцу можна замовити за годину до чаювання. Не зайвими можуть стати бутерброди з сиром, варено – копченої ковбасою.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!