В якій валюті зберігати гроші Харків

146

Збережені гроші краще, ніж зароблені гроші. На щастя, навіть не дивлячись на всілякі негативні ситуації в країні, існують і успішно використовуються сотні способів заробітку грошей. Як кажуть, було б бажання…. А ось коли доходить справа до накопичення грошей, коли починаєш розглядати способи збереження в цілості своїх фінансів, виникає ряд питань: як зберігати гроші і в якій валюті зберігати, яку обмінку Харків обрати https://obmenka.kharkov.ua/rub-uah.

На питання про те, як зберігати гроші, можна знайти масу відповідей.

Вдома під матрацом; на депозитному вкладі;на звичайному накопичувальному рахунку; в накопичувальних довгострокових програмах; вкладати (інвестувати) кошти в успішні проекти і отримувати додатковий дохід; просто зберігати в банківській комірці; і багато інших.

Будь-який з вище наведених варіантів зберігання грошей має свої особливості, свої як позитивні, так і негативні сторони. Але можна спокійно вибрати альтернативу або розділити свої заощадження «по різних кошиках» — одну частину зберігати в банку, іншу пустити в оборот, якщо ви точно впевнені в ефективності проекту, в який збираєтеся фінансувати, і він не лопне, як мильна бульбашка.

А ось, що стосується другого питання, про те в якій валюті зберігати гроші, де здійснити обмін валют Харків то тут складніше, тому що наш валютний ринок останнім часом відчутно трясе і вибрати одне конкретне рішення, досить важко.

Коли ви заробили певну суму, яку можете дозволити собі просто зберігати, а не витрачати, то Вам слід правильно підійти до моменту вибору валюти. Також зважайте на курс валют Харків.

Багато експертів валютного ринку рекомендують зберігати заощадження в тій валюті, в якій гроші заробляються і в якій вони будуть в подальшому витрачатися. Ми також дотримуємося такого підходу. Наприклад: якщо ви маєте намір через півроку відправлятися на відпочинок в Європу, тоді обирайте євро. У тому випадку, якщо ви через рік хочете купити квартиру, тоді підходять долари, тому що більшість наших компаній-забудовників, сьогодні ігнорують національну валюту і працюють тільки з доларами. Для оплати навчання своєї дитини в Україні, звичайно, слід зберігати заощадження в гривні. Якщо мова йде про навчання за кордоном, то валюта заощаджень залежить від країни бажаного навчання.

В цей же самий час, навіть при такому раціональному підході, наш народ вважає за краще мати справу з депозитами з капіталізацією, тобто накопиченням або з можливістю отримувати щомісячні виплати відсотків за вкладом. Звичайно, депозит – це найбільш простий, доступний і порівняно безпечний спосіб зберігання грошей, та ще й з можливістю отримувати додатковий пасивний дохід. Але ми поки ще не в Європі, ми в своїй рідній країні, де банки мають одну погану «звичку» — прогорати і залишати людей без їх накопичень, незалежно від того, в якій валюті вони зберігають свої кошти.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!