Апаратна косметологія стала активно розвиватися в середині минулого століття, коли з’явилися методи фотоомолодження, фотоепіляції, лазерної епіляції і фракційного фотоомолодження. Однак свій початок напрямок бере в XVI столітті: тоді в медицині вперше використовували фізіотерапію. Популярний радіочастотний ліфтинг (RF) з’явився тільки в 1990-х роках. З тих пір принципово нових розробок в апаратній косметології не з’явилося, але це не означає, що цей сегмент естетичної медицини стоїть на місці.
Навіщо потрібна апаратна косметологія
Головною метою апаратної косметології є поліпшення якості шкіри: її тонусу, структури, кольору і текстури. Вона працює в більш глибоких шарах шкіри, ніж професійна косметика. Апаратні методи активно використовуються для неінвазивного введення препаратів в шкіру і для зменшення жирових клітин. Все це дозволяє зробити обличчя молодшим, а фігуру стрункішою без втручання пластичних хірургів. Не можна сказати, що апаратна косметологія працює ефективніше інших методів естетичної медицини і потрібно робити ставку тільки на неї. Максимальних результатів можна досягти тільки при комплексному підході. Великий вибір косметологічних апаратів є на цьому сайті: https://ua.alvi-prague.com/products
Тренди в апаратній косметології
Сьогодні апаратна косметологія розвивається найдинамічніше в сфері лазерів, тому що саме за допомогою лазерних методик можна отримати повне оновлення шкіри. Самі процедури з роками стають все менш травматичними. «Лазерний промінь вдосконалюють, лікарю стає простіше його контролювати, а пацієнт відчуває все менше больових відчуттів. Також сьогодні дуже популярний широкосмугове світло (BBL-терапія), яке впливає на клітини шкіри на генному рівні і відновлює активність генів, які зазнали віковим і патологічних змін. У сучасній апаратній косметології можна об’єднати в одній процедурі різні методики, які раніше проводилися окремо. В рамках одного сеансу лікар-косметолог використовує техніки, які працюють в різних шарах шкіри, і продукти, інгредієнти в складі яких не конфліктують один з одним. Згідно з новітніми протоколами, в рамках однієї процедури можна застосовувати до трьох методик без небезпеки для здоров’я пацієнта.
Крім цього активно розвиваються лазерні апарати для видалення волосся. Сучасні апарати для лазерної епіляції дають більш потужний світловий імпульс, що дозволяє зменшити необхідну кількість процедур. Вся справа в спеціальних датчиках, які визначають тип волосся і шкіри кожного окремого пацієнта, що значно скорочує ризик опіку. Також в них є додаткові охолоджуючі модулі, що робить процедуру більш комфортною.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал