"Тепла підлога" Будсервісу зігріє душу

261

Де б Ви не жили, в стандартній однокімнатній квартирі або комфортабельному котеджі, однаково хочеться створити максимальний комфорт і затишок власного житла. Одним з головних таких показників є температура приміщення. Особливо це стосується підлоги. Дуже неприємно наступати на холодний кахель або паркет, доводиться шукати капці або надягати вовняні шкарпетки. Таким чином, холодна підлога створює відчуття дискомфорту. Для вирішення цієї проблеми і створені підлоги з підігрівом – «теплі підлоги».
Тепла підлога є найбільш зручним видом опалення, при якому відбувається рівномірне нагрівання повітря. Це вигідніше звичайних радіаторів, так як в якості опалювального приладу виступає вся поверхня підлоги. В результаті екологічно чисте тепло розподіляється по всьому периметру приміщення.
Підлогове опалення буває двох типів: водяне і електричне.
В системі водяної теплої підлоги (один з продавців – Будсервіс https://www.budservic.com.ua/product-category/santehnika/teplyj-pol/) нагрівальними елементами є металопластикові труби з циркулюючої гарячою водою. Передача тепла відбувається від гарячої води підлозі, а від нього – обігрівається приміщення.
Водяна тепла підлога економічнішою в експлуатації, але дорожчою при монтажі в порівнянні з електричною. Незважаючи на економічність і довговічність електричної кабельної системи опалення, вона не дуже популярна у більшості споживачів. Пояснюється це незнанням і боязню обладнати своє житло чимось дуже складним і в плані монтажу, і в плані обслуговування. Однак це зовсім невірна думка – в багатьох країнах світу подібна техніка вже не «екзотика», а звичайна реальність.
Які переваги теплої підлоги? По-перше, це економічність. Оптимальний розподіл температури дозволяє значно зменшити витрати на опалення, так як традиційні системи обігрівають більше не підлогу, а простір під стелею.
По-друге, Вам не доведеться думати про ремонт і технічне обслуговування системи підігріву підлоги – вони просто не потрібні! Встановлена одного разу, тепла підлога прослужить так довго, що встигне Вам набриднути.
Також не варто турбуватися і за інтер’єр приміщення. Невидима система анітрохи не зашкодить Вашому дизайну, а настінний терморегулятор лише додасть дому витончений смак сучасності. Спеціальні терморегулятори для теплої підлоги дозволяють керувати температурою в автоматичному режимі або вручну. За бажанням можна запрограмувати підтримання заданої температури в будинку або включити обігрів на певний час.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!