Силоси для сипучих матеріалів

 

Силос для цементу являє собою контейнер для зберігання сухого цементу. Цей контейнер може мати різну місткість і вид конструкції. Стандартний силос має вигляд циліндра, верх якого закривається кришкою з отворами для вентиляції і фільтрами. Закінчується силос конусом із спеціальним отвором, в якому встановлений затвор для подачі цементу. Силос стандартно встановлюється вертикально. Виготовляються силос найчастіше із залізобетону, рідше з металу.

Місткість і відповідно ціна силосу може бути різною, але розумніше вибирати обсяг контейнера не менш десятидобового продуктивності цеху помелу. Це пояснюється, по-перше тим, що в разі збоїв поставки цементу, буде певний запас. По-друге, цемент повинен охолоджуватися і вилежуватися, тому такий обсяг цілком виправданий.

Цементний силос може бути декількох видів, наприклад, цілісний силос. Він являє собою довговічну, надійну конструкцію, яка легко транспортується за допомогою всього одного підйомника. У разі зовнішніх пошкоджень силосу, можна гарантувати, що внутрішня цілісність не буде порушена.

Контейнерний силос для цементу. Якщо вам буде потрібно перевозити великі обсяги цементу залізничним або морським транспортом, то доцільніше віддати перевагу саме контейнерному силосу. Багато підприємств оцінили зручність цього виду цементного силосу, і для перевозу на тривалі відстань використовують виключно даний вид конструкції.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Силос – це сталева вертикальна ємність, яка використовується для приймання, зберігання та видачі сипучих навалювальних матеріалів на виробництві та сільському господарстві. Силос може мати сталевий каркас, сходи, поручні, майданчики для технічного обслуговування і інші додаткові елементи. Розміщуватися силос може як всередині цеху на виробництві, так і на зовнішньому майданчику. Силос є одним з найбільш часто використовуваних на виробництві для зберігання сухих продуктів видів ємнісного обладнання. Завдяки особливостям своєї конструкції силосні башти дають можливість швидко здійснювати завантаження і вивантаження сухих продуктів з використанням насосів або завантаження з використанням транспортної стрічки, вивантаження через відкриття вікна на днище силосної вежі.

Силос найчастіше проводиться у вигляді вертикальної ємності в формі циліндра з конічним дном. Несучі елементи, як і обладнання для технічного обслуговування силосу (майданчики, сходи, поручні і т.д.) і пристосування для розвантаження і завантаження (насоси, засувки), розташовуються зовні.

Застосування силосів:

  • силоси для зерна;
  • цементні силоси;
  • силоси для піску;
  • силоси для золи;
  • силоси для стружки;
  • зберігання інших сухих навалочних матеріалів.