Що найбільш важливо при виборі туристичного рюкзака?

659

Туристичний рюкзак і вибір відповідного, це один з найважливіших етапів підготовки до поїздки. Виберете занадто маленький — він не помістить весь необхідний одяг та інші предмети. Занадто великий — почнете завантажувати непотрібне обладнання, намагаючись заповнити порожнечу. Виберете рюкзак, який не підходить для дощових умов — під час дощу промокнуть ваші речі. Вибір настільки широкий, що іноді можна загубитися в морі достатку.

Основні характеристики туристичного рюкзака

Звичайно, найголовніше якість рюкзака — це міцність, але при виборі найбільш придатною для вас моделі зверніть увагу на такі особливості.

Рюкзак з вологостійких матеріалів?

Звичайно, дорожній рюкзак не обов’язково повинен бути на 100% водонепроникним, але обов’язково переконайтеся, що матеріал в моделі, що сподобалася не промокне від невеликого дощу.

Чи зручний ремінь для стегон?

Набедрений ремінь (пояс) переносить більшу частину ваги на ваші стегна. Важливо, щоб пояс був максимально зручним: широким, регульованим по довжині і з додатковим набиванням. Якщо вибрати рюкзак без ременя — вся вага ляже на плечі. Це особливо актуально, якщо ви готуєтеся до серйозної експедиції і збираєтеся взяти з собою багато речей, наприклад намет, важкий зимовий спальник, їжа і вода, теплий одяг та інше спорядження.

Чи достатньо в рюкзаку окремих відділень?

В хорошому туристичному рюкзаку обов’язково повинно бути декілька окремих відділень. Це дозволить вам згрупувати своє дорожнє спорядження і спрощує запам’ятовування, де ви що поклали. Також важливо, чи є у рюкзака другий вхід в основне відділення. Другий вхід полегшить життя, коли ви вирішите щось підняти з дна рюкзака. Таким чином, вам не доведеться видаляти весь його вміст.

Якого розміру повинен бути рюкзак?

Розмір рюкзака від Terra Incognita повинен відповідати вашому зросту і комплектації. Якщо висока людина купить занадто маленький рюкзак, швидше за все, вона пристебне його не на стегнах, як повинно бути, а на животі. Вага буде розподілятися нерівномірно і буде занадто сильно тиснути на плечі. Також розмір туристичного рюкзака слід вибирати для конкретної поїздки. Якщо ви збираєтеся у відпустку на вихідних і плануєте переночувати в готелі, 20 літрів може бути досить. Але кілька днів прогулянок на природі з наметом і всім іншим обладнанням, яке вам обов’язково знадобиться вимагають більш місткого рюкзака.

Ціна рюкзака

Ціна на рюкзак багато в чому залежить від його розміру, функціональності, якості матеріалів і виробника. Вибрати і купити туристичний рюкзак можна на офіційному сайті інтернет-магазину Terra Incognita.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!