Послуги сімейного юриста

Ми всі знайомі зі складнощами, які виникають при сімейних спорах. Тим більше важко вирішувати такі конфлікти і при цьому залишатися об’єктивним щодо майна. Що вже говорити про ситуації, коли колишнє подружжя починає ділити рідну дитину…

1. Шлюбний договір

Ще до виникнення сімейного спору, судовий адвокат може допомогти скласти шлюбний контракт. Зміст шлюбного договору буде відображати побажання подружжя щодо регулювання майнового статусу та інших юридично значущих шлюбних відносин.

Ціна шлюбного договору для подружжя визначається тим спокоєм, який дає чітке розуміння статусу майна і дітей в шлюбі, а так само в разі припинення шлюбних відносин. За фактом, вартість шлюбного договору незмінна – це гарант вашого спокою в шлюбі і після нього.

2. Розлучення

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Розлучення в суді не завжди передбачає під собою розділ спільно нажитого майна і визначення місця проживання дитини. У разі, якщо немає спору по майну і дитині, буде розглядатися тільки питання розгляду заяви на розлучення.

Однак, це не означає, що питання закрите і не можна не готуватися до розділу майна після розлучення.

Термін розгляду заяви – від двох місяців. Слід пам’ятати, що оформлення розлучення через суд здійснюється органами РАГСу (видається свідоцтво про розлучення).

3. Визнання шлюбу недійсним

Крім справ в розлученні, здійснюється визнання шлюбу недійсним, а також застосувати всі потрібні наслідки цієї події.

4. Розподіл майна

Експерти також здійснюють поділ майна подружжя. Розділ майна проводиться як при розлученні через суд, так і окремо від розлучення шляхом подачі самостійного позову.

Також сімейні адвокати пропонують здійснити підготовку Угоди про розподіл майна подружжя, що значно спростить процедуру поділу майна як при розлученні, так і окремо. Здійснюється підготовка позову в розділі спільно нажитого майна, подачу його до суду, участь в судовому процесі по розділу майна.

5. Стягнення аліментів

Також сімейні юристи пропонують послуги зі стягнення аліментів на дитину або на батьків. Сімейні адвокати досить часто зустрічають ситуацію, коли батьки, в основному чоловіки, не беруть участь у вихованні своїх дітей і не допомагають матеріально.

У цьому випадку подається позовна заява до стягнення аліментів до суду. Стягнення аліментів через суд на дитину може бути здійснено і за минулий період. Підсумком судової справи є стягнення грошової суми (аліментів) на дитину.

Рідше зустрічаються випадки, в яких діти не вважають за потрібне допомагати своїм старим батькам. На жаль, мало хто знає, що і батьки мають право претендувати на утримання від своєї дитини за певних умов.

6. Визначення місця проживання дитини

Батьки не можуть визначити, з ким з них буде жити дитина. Починають сперечатися, коли другий батько може приходить до першого, щоб проведуть дитину і чи може це робити взагалі.

В цьому випадку необхідно, щоб суд визначив місце проживання дитини, тобто конкретно вказав, з ким з батьків буде проживати дитина.

Крім того, суд наказує батькам порядок спілкування дитини з тим з них, хто не проживає з дитиною постійно.

Тобто, суд конкретно вказує, скільки разів на тиждень