Поширені проблеми iPhone X

140

Спочатку у власників iPhone Х виникали питання тільки до дизайну пристрою. Багатьом користувачам було складно звикнути до його «вирізів» під датчики, розміщених у верхній частині корпусу. Згодом невдоволення минуло, але на зміну прийшли нові неприємності, пов’язані з виходом смартфона з ладу. Найбільш поширеними поломками апарату є наведені нижче.

Розбитий дисплей. В результаті падінь або ударів на екрані з’являються биті пікселі або смужки, пристрій перестає функціонувати належним чином. Проблема полягає в підвищеній чутливості матриці iPhone, яка таким чином реагує навіть на найменші пошкодження.

Збій в роботі програмного забезпечення. У зв’язку з помилками в програмному забезпеченні смартфон не вмикається. Несправність часто пов’язана із завантаженням піратських програм, «розлочки» заблокованого апарату або самостійним скиданням налаштувань.

Голосовий динамік. Тиша в трубці зазвичай викликана попаданням води в корпус. Замість несправного шлейфу можна легко встановити новий, але це нерідко призводить до проблем з розпізнаванням облич. Причина – у випуску оновлень, в яких виробник закриває доступ до цієї функції при зміні динаміка. Іноді поломка відбувається внаслідок засмічення динаміка. Сітки, розташовані всередині його конструкції, можуть забиватися частинками сміття і пилу, що тягне за собою перешкоди або повну втрату чутності.

Швидка розрядка акумулятора. Ресурс сучасних акумуляторних батарей становить 1,5-2 роки, після чого вони виходять з ладу під дією зовнішніх чинників. Найчастіше знос виникає через неякісний зарядний пристрій китайського виробництва, який згубно впливає на електронні компоненти смартфона. Як результат, батарея повільно заряджається, а задня кришка апарату здувається.

Пошкодження заднього скла. Тильна кришка iPhone X виготовлена ​​зі скла, а це не найкращим чином позначається на надійності гаджета. Виробник передбачив можливість її заміни, що значно знижує вартість ремонту пристрою. Якщо повністю міняти задній корпус, відновлення обійдеться набагато дорожче.

При появі будь-яких неполадок необхідно вдаватися до послуг фахівців https://www.aks.ua/item/view/332993/displei-kran-dlya-telefona-apple-iphone-x-touchscreen-original-black.html. Спроба самостійно усунути несправності може потягнути за собою більш складні поломки і підвищення витрат на ремонт. Наприклад, очищення сіток мікрофона часто призводить до їх перфорації і зниження якості звуку, а установка нової задньої кришки тягне пошкодження інших тендітних деталей.

У більшості випадків Айфон Х страждає такою неприємністю, як розбите скло. Щоб уникнути цієї проблеми, при покупці смартфона бажано встановити на нього захисні чохли і екрани.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!