Переваги рулонних штор

267

Рулонні штори – досить модна деталь сучасного інтер’єру, але якими ж перевагами вони мають? По-перше, оригінальний зовнішній вигляд, так як такі штори не схожі ні на які інші, і вони будуть гармонійно доповнювати будь-який інтер’єр, надаючи кімнаті затишку і комфорту.

Такі штори займають набагато менше місця в порівнянні, наприклад, з портьєрами. Саме тому в невеликих за площею кімнатах, які гостро потребують того, щоб простір не скрадався ще більше, необхідні штори подібного типу.

Простота в обігу – ще одна істотна перевага, так як досить просто потягнути за шнурок, як штора прийме відповідний вигляд. Причому можна повністю відкрити віконний проріз, щоб впустити промені сонця, а можна і повністю закрити, і в підсумку отримаємо штору, яка повністю прикриває вікно і виглядає дуже ефектно.

Рулонні штори https://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanynni-rolety-den-nich/ здатні забезпечити дуже надійний захист від сонця, а завдяки спеціальному просоченню вони не накопичують пил, так що в догляді вони будуть також дуже простими. Тканина для штор може бути однією з трьох видів: що пропускає світло, що розсіює його і відображає, а вибирати потрібно з розрахунку того, якого ефекту необхідно домогтися.

Багатофункціональність рулонних штор забезпечує можливість їх використання і в якості індивідуальної прикраси вікна і в комплекті з іншими видами штор.

Рулонні штори можна використовувати практично в будь-якому приміщенні. Так, ідеально вони підходять для вітальні, спальні та дитячої, особливо якщо це невеликі за площею приміщення. Там вони здатні створити належний затишок і атмосферу відпочинку, захистити від сонця, сторонніх поглядів і т.д. В цьому випадку краще вибирати однотонні штори пастельних відтінків, хоча для вітальні цілком доречними будуть і штори з якимось незвичайним орнаментом, а для дитячої кімнати – з героєм мультфільмів або коміксів. Якщо хочете створити інтер’єр в етностилі, можна використовувати джутові рулонні штори.

Рулонні штори, незважаючи на думку багатьох, будуть цілком доречними на кухні. Тут, завдяки спеціальним просоченням, що допомагає відштовхувати жир і пил, вони будуть відмінним доповненням будь-якого інтер’єру. Якщо вони не висять прямо біля плити без витяжки, то нічого страшного їм не загрожує, і в експлуатації вони пробудуть дуже довго.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!