Основні види світильників: короткий огляд

974

 

Споживчий ринок всіляких світильників сьогодні буквально завалений масою пропозицій. Мало хто знає, але все світильники можна розділити на категорії за видами створюваного ними освітлення. Одразу зазначимо, що купити люстри, світильники, лампи в Україні з доставкою рекомендуємо в інтернет-магазині Лінія Світла.

Всі види світильників розділені на кілька категорій:

Побутові. Дана категорія світильників є найбільш універсальною. Побутові світильники відрізняються різноманітністю форм, кольорових гам, а також дизайнів, що прекрасно вписує їх в абсолютно будь-які інтер’єри.

Декоративні. Спеціалізацією декоративних світильників є створення необхідної атмосфери, настрою, емоцій. Ці світильники можна використовувати як при освітленні вулиць, так для заміських будинків і дач.

Загального освітлення. Категорія світильників загального освітлення необхідна при створенні рівномірного або локалізованого освітлення в будь-якій частині приміщення. Дане освітлення використовується на територіях, де проводяться постійні роботи в місцях скупчення робочих місць.

Місцевого освітлення. Такі світильники також є одними з найбільш поширених в силу їх використання у вигляді додаткового джерела освітлення на різноманітних робочих зонах.

Розсіяного освітлення. Відмінною особливістю даних світильників є використання ними різноманітних плафонів, які прекрасно розсіюють світло і створюють рівномірне освітлення. Така категорія освітлювальних приладів характеризується найвищим ККД, так як кут освітлення даних світильників може досягати 360 °.

Спрямованого освітлення. Виходячи з назви стає зрозуміло, що дані світильники забезпечують направлений світловий потік. До таких світильників відносяться різноманітні плафони, настільні лампи, а також деякі світильники підвісних і вбудованих типів.

Прямого освітлення. Дані світильники призначені для створення спрямованого потоку світла на конкретні об’єкти для акцентування на них уваги.

Відбитого освітлення. Спеціалізацією світильників відбитого освітлення є відображення променів штучного освітлення на весь внутрішній об’єм приміщення. До таких світильників відносяться люстри, бра, деякі лампи переносного типу, а також підвісні світильники.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!