Основні критерії вибору туфель

289

Щоб вибирати підходящу пару туфель, слід за наступними критеріями:

1. Модель

Щоб візуально зменшити розмір ноги, краще вибрати туфлі з заокругленим носком. Збільшення розміру допоможе взуття з гострим або подовженим носком. Максимально комфортною буде модель з тупим носком, в якій пальці будуть розташовуватися в природному положенні.

2. Колір

Ідеальні туфлі повинні бути класичних відтінків. Чорні, темно-коричневі, насичені сині і бежеві моделі підійдуть практично під будь-який наряд. Туфлі яскравих кольорів, на зразок фіолетового або рожевого, краще залишити для особливих випадків. Якщо ж в демісезонному гардеробі є багато яскравого одягу, то краще вибирати туфлі спокійних нейтральних відтінків, на зразок бежевого або тілесного.

3. Матеріал

Найкраще вибирати туфлі з матеріалів, максимально стійких до будь-яких погодних умов. Рекомендуємо купити туфлі Prego Ідеальним матеріалом в цьому випадку, безумовно, є натуральна шкіра. Цей матеріал не промокає і не вигорає на сонці, тому такі туфлі прослужать своїй господині не один сезон. Завдяки м’якості, шкіра здатна адаптуватися по особливостям і формі ноги. Також перед покупкою вподобаних туфель слід звернути увагу на кілька основних деталей, таких як:

– Колодка. Має дуже важливе значення. Практично повністю повторює форму жіночої ступні, а дерев’яні і пластмасові колодки визначають склепіння стопи. Таким чином, якщо звід не відповідає колодці, то це відразу ж відчувається і такі туфлі купувати не варто.

– Задник. Завдання задника – полегшувати п’яту. Висока задня частина викличе больові відчуття в області щиколотки, а надто низька частина не створить необхідної стійкості для ноги.

– Підошва. Від міцності підошви безпосередньо залежить, чи зручними будуть туфлі в шкарпетці.

– Передня частина. Великої виріз буде доставляти дискомфорт пальцях, а надто маленький візуально збільшить ногу. Тому найоптимальнішим вважається середній виріз.

– Каблук. Туфлі з висотою каблука вище десяти сантиметрів здатні нашкодити здоров’ю жінки. Слід також звернути особливу увагу на його форму. Правильна форма утворює пряму лінію. При цьому каблук не повинен бути тонким. Оптимальна висота каблука коливається від п’яти до восьми сантиметрів. Вибирати висоту каблука слід виходячи з росту. Так, для дівчат, чий зріст нижче середнього (до 1,60 м) підійдуть туфлі на п’ятисантиметровому підборах, а для власниць середнього зросту (від 1,60 до 1,70 м) краще вибрати каблук заввишки шість-сім сантиметрів. Для високих дівчат з модельним ростом (від 1,75 м) краще підійде восьмисантиметровий каблук. Для тих, хто не може відмовитися від туфель на високих підборах, слід звернути увагу на моделі з передньої платформою. Саме за рахунок неї каблуки можуть стати більш комфортними і безпечними. У такому взутті навантаження на хребет при ходьбі буде розподілятися більш рівномірно.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!