Основа будівництва – якісне архітектурне проектування приватного будинку

341

Сьогодні архітектурне проектування приватних будинків – дуже актуальна тема. З кожним роком дедалі більше людей, які бажають оточити себе комфортом і затишком, вдаються до послуг професійних архітекторів. Співпрацюючи з висококваліфікованими фахівцями, вони отримують можливість стати власниками житла своєї мрії.
То що ж таке архітектурне проектування? Під терміном «архітектурне проектування приватного будинку» ховається складніший процес розробки загальної концепції і планувальних рішень будівлі. Всі роботи проводяться в строгій відповідності з діючими нормативними актами України. Результатом даного процесу є готовий архітектурний проект, який представляє собою набір необхідних документів для зведення будівлі. Однією з компаній, яка надає послуги архітектурного планування є a-bti.com/ua
Які етапи архітектурного проектування будинку? Оскільки архітектурне проектування будинків і котеджів – свого роду основа для будівництва, фахівці приділяють йому підвищену увагу, чітко дотримуючись всіх правил на кожному його етапі.
Прийнято виділяти 4 стадії проектувального процесу:

  1. Спілкування з замовником, в ході якого клієнт висловлює свої переваги, пропонує власне бачення майбутнього житла. На цьому етапі визначається стиль, в естетиці якого буде створений будинок, його габарити, а також досліджується земельна ділянка під забудову.
  2. Розробка концепції будівлі. На даній стадії архітектурне проектування котеджів передбачає створення спільної ідеї будинку, яка надається на узгодження замовнику. При бажанні клієнт може внести свої корективи. Останнім часом концепція майбутнього будинку презентується замовнику у формі 3d-моделі.
  3. Створення ескізу. Ескіз має на увазі під собою план, що відображає планування будівлі. На ньому чітко розмежовуються всі функціональні простори, вказується площа кожного приміщення і відзначається розміщення ключових об’єктів.
  4. Укладання договору. На даному етапі архітектурне проектування заміських будинків завершується, а отриманий в результаті документ передається в руки будівельників.