Обираємо гіроскутер для дитини 6-7 років: критерії

808

 

При виборі гіроскутера для 6-7-річних дітей необхідно звернути увагу на такі особливості як:

Максимальна швидкість пересування. Для 6-7-річних райдерів оптимальною вважається швидкість близько 5-7 км / год. Але «на виріст» можна вибрати і більш динамічну модель, особливо якщо дитина вже впевнено катається, або гіроборд передбачає можливість обмеження швидкості. Для мінімізації ризику отримання травми важливо використовувати захисну екіпіровку.

Маса виробу і діаметр коліс:

Найлегші міні-сігвеї для дітей важать близько 6 кг, мають колеса діаметром 4.5 дюйма і розганяються до 5 км / год. Вони прекрасно підходять для прокату по рівній поверхні і набуття початкових навичок управління гіробордом.

Моделі з 6.5-дюймовими колесами важать близько 11 кг і розвивають швидкість до 12 км / год. Це відмінний вибір для прокату по відносно рівним дорожнім покриттям.

Міні-сігвеї з 8-дюймовими колесами мають масу порядку 11,5 кг, розганяються до 18 км / год і впевнено долають невеликі перешкоди.

Гіроскутери з колесами діаметром 10 дюймів важать приблизно 13,5 кг, розвивають швидкість до 18 км / ч, відрізняються високою прохідністю і максимально згладжують дорожні нерівності.

Мінімальне навантаження. У компактних моделей, розрахованих на використання дітьми, вона зазвичай становить 20 кг. Якщо вага дитини з екіпіровкою менше значення мінімального навантаження обраної моделі, у маленького райдера можуть виникнути проблеми з управлінням гіробордом (пристрій коректно реагує тільки на користувача з масою, що перевищує величину мінімального навантаження). Якщо дитина важить більше 30 кг, він зможе без проблем кататися і на більш габаритних моделях універсального призначення.

Наявність корисних доповнень. Можна придбати міні-сигвей з ефектним підсвічуванням, вбудованими колонками, пультом управління і іншими актуальними доповненнями.

Матеріал корпусу. Найбільш практичні і довговічні моделі, виготовлені з ударостійкого пластику.

Забарвлення і дизайн. При виборі міні-сігвея варто врахувати індивідуальні переваги і інтереси його майбутнього власника. Крім однотонних моделей, у продажу широко представлені гіроборди з цікавими принтами.

Дальність ходу на одному заряді. Зазвичай для використання дітьми досить пробігу 10 км на одному заряді, але можна вибрати моделі і зі збільшеним запасом ходу (15-20 км).

Бренд виробника і наявність сертифікату. Купуйте продукцію надійних виробників з хорошою репутацією (наприклад тут: купити гіроскутер) у продавців, які мають ліцензії.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!