На що звернути увагу при виборі адвоката

168

 

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, Ви звертаєтеся до лікаря. Якщо у вас виникають проблеми з правоохоронними органами, Вам знадобився фахівець для вирішення правової проблеми, зокрема, адвокат https://www.urvista.law/. На що звертати увагу при виборі фахівця?

При виборі адвоката слід звернути увагу на наступні моменти:

Перш за все – досвід роботи адвоката. При цьому слід по можливості простежити всю трудову біографію, починаючи з того, яку освіту і в якому навчальному закладі була отримана адвокатом. При укладанні угоди з адвокатом для надання послуг із захисту у кримінальній справі однозначно на користь адвоката буде свідчити досвід слідчої або судової роботи;

Спеціалізація адвоката. Як не буває лікарів, здатних добре і лікувати зуби, і оперувати, і відновлювати зір, так і адвокат не може бути хорошим фахівцем і в кримінальному процесі, і в цивільному і арбітражному судочинстві. Справа в тому, що навіть при знанні законодавства, адвокат не зможе кваліфіковано надати послугу, не відстежуючи день у день слідчу та судову практику. А зробити це, надаючи послуги, відразу по всіх галузях права, практично не можливо. Якщо Вам потрібен адвокат на стадії розслідування, пошукайте адвоката, що спеціалізується на кримінальних справах, при необхідності залучення адвоката для вирішення цивільного спору, пошукайте адвоката-цивилиста.

Відгуки про адвоката і справи, в яких він брав участь. Результати по справах. Наявність інформації про адвоката у відкритому доступі. При цьому слід критично підходити до інформації, розміщеної самим адвокатом на своєму сайті, а також до рекламної інформації. Наприклад, улюблений прийом більшості адвокатів, які просувають свої послуги в мережі Інтернет, це завищення результатів своєї роботи, вказівку на кількість виграних справ як на стовідсоткове або близьке до цієї цифри.

Манера спілкування, зовнішній вигляд, поведінка на першій консультації. Якщо адвокат намагається звалити на Вас на першій зустрічі весь масив можливих санкцій, швидше за все він намагається Вас залякати, набиває собі ціну. Якщо все спілкування будується виключно навколо гонорару і його розміру, також навряд чи Вам варто мати справу з таким адвокатом; адвокатська діяльність не є комерційною і не має на меті отримання прибутку, гідний високого звання адвоката насамперед намагається допомогти своєму Довірителю, отримуючи за свою працю плату, гідну якості наданої допомоги.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!