Монтаж дзеркал і скла

357

Кожен сучасний власник житлової або комерційної нерухомості стикається з необхідністю монтажу дзеркала або ж, що буває рідше, монтажу скла в інтер’єрі. Скло і дзеркало – це, напевно, найбільш крихкі матеріали та вироби, і вони вимагають дбайливого до себе ставлення – як в процесі експлуатації, так і при монтажі. Недостатньо надійний монтаж дзеркала або скла може стати причиною псування або падіння виробу. Неправильно підібрані кріплення, неякісні фіксуючі пристосування обіцяють господареві дзеркала не лише непередбачені витрати на заміну виробу, але призводять до серйозних ризиків отримання травми внаслідок контакту з осколками.
У будь-якому випадку, монтаж дзеркал – завдання не з легких, тому його ліпше довірити фахівцям, наприклад https://sklomax.com.ua/ А якщо йдеться про встановлення дзеркал для концерт-холів, танцювальних і тренажерних залів, студій, ресторанів і кафе, то без послуг фахівців вам точно не обійтися. Адже дзеркала – досить важкі і при цьому тендітні елементи інтер’єру, при кріпленні яких потрібно бути дуже обережним і забезпечити надійну фіксацію і естетичний вигляд.
Щоб монтаж дзеркал гарантовано пройшов без проблем і ускладнень, швидко і головне, надійно, скористайтеся послугами фахівців. Вони здійснять всі роботи злагоджено і в стислі терміни: виконають порізку дзеркал за заданими параметрами, доставлять дзеркала за вказаною адресою, проведуть установку у відповідності з усіма нормами безпеки. Також можливе виконання робіт з установки скла у вітрини торговельних комплексів, сходових огороджень. Замовивши скляні полиці, можна скористатися послугою установки. Скляні полиці можуть кріпитися просто на стіну, а можуть бути вбудовані в нішу. Спосіб кріплення запропонує фахівець за вимірами.
Крім установки скла, дзеркал, скляних конструкцій і виробів зі скла при необхідності фахівці можуть попередньо провести демонтаж старого або розбитого скла або дзеркал. Вартість установки скла, дзеркал і виробів зі скла визначається індивідуально для кожного замовлення, враховуючи складність робіт.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!