Курс валют Черкаси

В Україні обмін готівкової валюти здійснюється в банківських установах резидентами і нерезидентами без обмежень. Це може бути як повноцінне відділення банку, так і спеціалізований невеликий обмінний пункт, що належить банку. Як правило, всі обмінні пункти забезпечують конвертацію гривень у долари США і євро, і навпаки. Якщо вас цікавить курс валют Черкаси, при зверненні в великі банківські відділення, можна обміняти також швейцарські франки, англійські фунти, російські рублі і ряд інших валют.

Ви завжди можете знайти найближчу до вас обмінку Черкаси за допомогою зручного сервісу, посилання на нього вказано нижче. Тут ви можете переглянути курс і забронювати його на одну годину. Після цього заброньовану суму ви можете обміняти у відділенні.

Прийнятним вважається курс валют в Черкасах в межах +/- 2% від поточного курсу Національного банку України. Також на місці уточнюйте, чи є комісія за операцію.

У найбільш прохідних місцях, на туристичних вулицях або біля центральних станцій метро, ​​існують обмінні пункти дрібних банків, що спеціалізуються на заробіток на необізнаних туристів. Можливі способи «здирництва»:

– вказаний на вуличному табло обмінний курс валют Черкаси не відповідає реальному. Наприклад, може виявитися, що вуличний курс – тільки для сум понад 5 000 дол., А для менших сум він відрізняється на 5-10%.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

– за послуги з операції обміну стягується додаткова комісія.

Тому, враховуючи курс валюти на сьогодні Черкаси, рекомендуємо звертатися до відділень банків, або, якщо хочете заощадити, то до того, як передасте купюри співробітнику обмінного пункту, з’ясуйте умови обміну і попросіть його показати на калькуляторі суму, яку ви отримаєте в результаті.

Заздалегідь скажіть співробітникові банку, що вам потрібна довідка про обмін. Солідний банк вам її видасть автоматично, а ось відмова може підказати, що не все гаразд.

Обмінний курс валют на чорному ринку Черкаси на вокзалах нерідко на 5-10% відрізняється від курсу Центрального банку, тому обмін валюти в аеропорту, швидше за все, буде менш вигідний, ніж в місті.

Не обмінюйте без гострої необхідності одразу великі суми (понад 5 000 дол), і не показуйте співробітнику або випадковим відвідувачам, що у вас при собі є велика сума готівки.