Курорти Азовського моря

 

Відпустка на морі завжди представляється чимось казковим, але вона може принести чимало головного болю, якщо доходить до питань «де», «як довго» і «як дорого». Щоб не думати про такі проблеми, необхідно мати інформацію про край, де хочеться поніжитися під сонечком.

Приазов’я просто «напхане» великою кількістю курортних містечок і місць для рекреації і на це є кілька причин: мала глибина водойми дозволяє сонцю добре прогрівати воду, навколо панує гаряче степове повітря, довга тривалість купального сезону. Рекомендуємо бази відпочинку в Кирилівці.

Щоб відпочинок вдався, необхідно перед виїздом чітко поставити собі за мету поїздки. Якщо ви їдете з дітьми, то вам слід вибирати населений пункт з парками розваг і розвиненою медичною інфраструктурою. Якщо ж ви хочете відпочити від суєти міста, то невелике село з приватними будиночками – це варіант для вас.

На північному узбережжі Азовського моря знаходяться відомі курорти – Бердянськ, Приморськ і Кирилівка, де крім хорошого пляжного відпочинку вам можуть запропонувати якісне лікування або оздоровлення всього організму. В Бердянськ можна дістатися поїздом, а в Приморськ і Кирилівку – автомобілем, або поїздом через Мелітополь, а далі на маршрутному таксі. На сході розташоване місто Маріуполь і навколишні його курортні селища Мелекіно і Седово.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

На південному заході Азовського моря знаходиться курортне місто Генічеськ – популярне місце відпочинку на Азовському морі. Від Генічеська в сторону Криму йде широка піщана коса – Арабатська стрілка. У північній частині Арабатської стрілки знаходяться курорти Стрілкове і Щасливцеве, а також Генгорка. Сюди можна дістатися тільки на автомобілі і краще зі сторони Генічеська.

На південному узбережжі Азовського моря розташувалися курорти Керченського півострова – Щолкіно, Мисове, Курортне, Новоотрадне, Нижньозаморське. Найближчий залізничний вузол – станція Леніне, від нього ходять маршрутні автобуси в усі курорти. Якщо ж ви віддаєте перевагу відпочивати на Чорному морі, то відмінним варіантом для відпустки в 2020 році стане Затока в Одеській області.