Купуємо і продаємо валюту вчасно

157

Велика кількість інвесторів розглядають валюту в якості одного з найбільш цікавих інвестиційних активів. Та й прості люди традиційно зберігають власні гроші в американських доларах, євро, фунтах стерлінгів, китайських юанях і швейцарських франках.

Пояснити такий стан речей дуже просто. По-перше, іноземна валюта має високу ліквідність. Простіше кажучи, долари або євро можна в будь-який момент конвертувати назад в гривні з мінімальними фінансовими втратами, які обумовлені різницею в курсі валют.

По-друге, багато світових валют визнані набагато більш стабільними фінансовими інструментами, ніж українські гривні. Значить, зберігати в них гроші куди надійніше. Орієнтуватися щодо курсу валют в Чернігові досить зручно на сайтах типу обменка юа. Разом з тим, ми рекомендуємо цей сервіс – обмін валют.

Однак валюти інших держав здатні не тільки зберегти ваш капітал. При правильному підході, тобто своєчасній купівлі та продажу цих активів, інвестор може отримати істотний прибуток.

В який момент вигідно купувати

Провідні світові валюти вільно торгуються на валютній біржі. Їх вартість відносно один одного постійно коливається. Це явище називають валютним курсом. Разом з тим, якщо відходити від глобальних цін, то можна впевнено сказати, що кожна обмінка Чернігів має свій власний курс. Знову ж таки, можна орієнтуватися й на обменка уа (Obmenka) Динаміка зростання або падіння вартості доларів, євро і фунтів визначається цілою низкою макроекономічних факторів. Проте ми можемо сказати, що коливання валютного курсу відбувається за суворими законами.

Визначити точний рух курсу валют в Чернігові  складно навіть досвідченим фінансистам і гравцям, які заробляють на валютній біржі. Однак існують прості закономірності, які працюють завжди. Головна з них полягає в наступному: якщо в даний час вартість будь-якої розглянутої валюти низька, то з високим ступенем ймовірності в найближчому майбутньому вона почне підвищуватися.

Якщо ви хочете заробити на валютних курсах то необхідно засвоїти два простих правила. Ми купуємо валюту на самому початку зростання її вартості. Ми продаємо валюту на самому початку зниження ціни на неї.

Дотримання цих простих рекомендацій дозволить зробити ваші валютні інвестиції прибутковими.

Крім того, не слід забувати про принцип диверсифікації. Зберігайте ваші заощадження в 3-6 іноземних валютах. Навіть якщо на якійсь із них ви втратите, то інші компенсують даний прорахунок і дадуть очікуваний дохід.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!