Користь ортопедичного взуття та устілок

371

Вже з раннього дитячого віку можуть виникати проблеми з деформацією стопи. Не рідкісні випадки, коли це є вродженими. Крім того, проблемам з неправильним розвитком гомілки і деформацією стопи піддаються і дорослі внаслідок фізичних навантажень, травм при заняттях спортом, та й в повсякденному житті ризики пошкодити ноги досить великі. Як правило, процес відновлення після таких травм досить довгий і складний, а допомогти в цьому процесі може ортопедичне взуття та устілки. Крім того, таке взуття сприяє і меншою втоми ніг при ходьбі або бігу.

В основному, застосування того чи іншого виду ортопедичного взуття призначає лікар, який проводить детальну діагностику проблеми. Також обговорюються і терміни, які необхідні для отримання позитивного ефекту. У разі, коли носіння такого взуття буде лише епізодичним, лікувального ефекту досягти не вдасться, так що варто потурбуватися покупкою декількох комплектів. Купити ортопедичне взуття зараз можна або в магазинах роздрібної торгівлі, що спеціалізуються на продажу такого взуття та аксесуарів до неї, або в інтернет магазинах, що значно простіше, адже там більше асортимент, а також ціни дещо нижчі.

Слід розуміти, що ортопедичне взуття не обов’язково повинне бути окремою моделлю. У деяких випадках, коли проблема не сильно запущена, можна обійтися укладанням спеціальних устілок. В першу чергу такі устілки допоможуть боротися з поширеною проблемою плоскостопості. Купити ортопедичні устілки можна на цьому сайті techno-med.com.ua Коригуюча властивість ортопедичного супінатора полягає в фіксації правильного положення стопи і рівномірному розподілі навантаження, тобто це своєрідний ортез для ніг. Завдяки йому зникають всі фактори, що негативно впливають на здоров’я опорно-рухового апарату.

Існує думка, що здоровим людям і дітям носіння ортопедичного взуття не доцільне, а іноді і протипоказане. Насправді таке твердження абсолютно хибне. Якщо вже з раннього дитинства ви потурбуєтеся про те, щоб взуття ідеально відповідало анатомічним особливостям стопи, надійно підтримувало ногу, а також відповідало гігієнічним нормам, то вдасться запобігти можливим проблемам порушення опорно-рухового апарату.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!