Яку сумку обрати чоловікові

138

Сумка – незмінний супутник будь-якого міського жителя. Це повинен бути красивий, зручний і довговічний аксесуар, який ідеально підкреслює стиль власника.

Основні види чоловічих сумок

Барсетка – один з найбільш популярних і затребуваних чоловічих аксесуарів на кожен день. Це відмінний вибір для зручного носіння стандартного набору речей (ключі, блокнот і ручка, документи, гаманець). Класичні параметри сумки для кожного дня: компактність, квадратна форма, петелька для зап’ястя або ручка для носіння в руці (може бути присутньою система кріплення до ременя брюк або знімна лямка для носіння на плечі).

Портфель – вибір ділових людей. Аксесуар бездоганно підходить, щоб зберігати документи і мати до них швидкий доступ. Деякі моделі можуть додатково комплектуватися ременями для носіння на плечі.

Дипломат – строгий солідний «побратим» портфеля. Аксесуар виконується з жорстким каркасом і оснащується надійними застібками (кодові замки або елементи з ключем), має одне відділення для документів. Виріб для надійного зберігання документів дозволяє отримати до них швидкий і зручний доступ.

Шкіряні сумки через плече. Особливість виробу – повністю вільні руки і наявність довгого широкого ременя (як правило, це регульований елемент, в деяких моделях додатково присутні плечові накладки). Серед величезного розмаїття сумок через плече виділяються наступні моделі:

Месенджер. У більшості випадків сумки-месенджери виготовляються з м’якого текстилю або парусини і можуть декоруватися різними елементами (застібки, заклепки, мініатюрні кишені, ремінці). Бездоганний вибір для шанувальників стилю кежуал;

Месенджер зі шкіри. Це напівтверді моделі, здатні вмістити досить великі обсяги речей. Моделі містять не більше двох-трьох відділень і оснащуються зовнішньою кишенею, що закривається верхнім клапаном. Немає ніяких жорстких правил як вибрати чоловічу сумку-месенджер. Це універсальний атрибут, відмінно підходить до будь-якого образу (крім спортивного);

Планшет – мініатюрна копія вищеописаних аналогів. Даний вид сумки для чоловіків виготовляється тільки зі шкіри і оснащується не більше ніж трьома відділами;

Спортивна сумка. Аксесуар забезпечений ременем для носіння через плече і бічними кишенями. Матеріал подібних виробів – текстиль або качка. Як застібки використовуються блискавки.

Тоут – один з видів багатофункціонального атрибута, що є комбінацією спортивного аксесуара і господарського баула.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!