Які переваги мають дерев’яні іграшки?

Гармонійний розвиток дитини безпосередньо залежить від того, з якими іграшками вона проводить більшу частину свого часу. Все частіше батьки віддають перевагу розвиваючим іграшкам, виконаним з екологічно чистого матеріалу – дерева. Пояснюється це масою переваг, властивих дерев’яним виробам, про них і поговоримо.

Користь і переваги дерев’яних розвиваючих іграшок для дитини:

Екологічність – при виготовленні іграшок виробники використовують такі породи деревини, як липа, береза ​​і хвойні види. Ці матеріали ніколи не завдадуть шкоди вашій дитині і не можуть викликати алергію.

Довговічність – на відміну від пластмасових аналогів, які швидко ламаються і втрачають первісну привабливість, дерев’яний конструктор вкрай складно зламати, навіть якщо докласти до цього великих зусиль.

Безпека – діти часто облизують, смокчуть і намагаються гризти іграшки під час прорізування зубів. Граючи з дерев’яними іграшками, ці «заходи» не заподіють шкоди здоров’ю дитини. Дерево – це органічний матеріал для таких занять.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Легкість в догляді – вироби з дерева дуже легко піддаються очищенню, їх досить помити в мильному розчині і насухо витерти.

Позитивна енергетика – деревина буквально випромінює тепло, а при тактильному контакті – дарує позитивні емоції. Крім того, дерево тепле на дотик у будь-яку пору року.

Що стосується недоліків, то до них можна віднести хіба що значну вагу іграшок. Тому не всі дітки здатні утримувати в руках дерев’яні вироби.

ТОП 5 лідерів серед дерев’яних іграшок:

Піраміди – сприяють розвитку логічного мислення і вивчення кольорів.

Пальчикові лабіринти – розвивають дрібну моторику рук.

Сортери – дарують знайомство з геометричними фігурами, розвивають наполегливість і терпіння.

Конструктори – покращують увагу, розвивають просторове мислення.

Шнурки – покращують моторику рук і допоможуть навчити малюка шнурувати взуття.

Правила вибору дерев’яних іграшок:

На виробах не повинно бути шорсткостей, відколів, тріщин. Це найважливіше.

При їх виготовленні повинні використовуватися тільки харчові барвники, акрилові фарби і інші нетоксичні склади.

Вибираючи для свого малюка найкращі іграшки, не ризикуйте його здоров’ям. Робіть свій вибір усвідомлено і віддавайте перевагу тільки тим виробам, якості яких ви довіряєте на 100%!

Історія дерев’яних іграшок коротко

Історія дерев’яної дитячої іграшки на Русі датується IX століттям. Саме тоді в східно-слов’янських племенах на забаву дітям виготовлялися дерев’яні іграшки для дітей – потішки. Найпопулярнішими видами потішок на Русі були свистульки, фігурки і тріскачки. Тріскачки були оберегами для новонароджених дітей, вважалося що звук видаваний тріскачкою відлякує злих духів.