Як зробити вивіску для магазину своїми руками

341

Наприклад, на сайті https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-kompozyti представлений великий вибір широкоформатного друку, що може знадобитися при виготовленні вивісок. 

Відкриття нового магазину вимагає значних фінансових витрат. Трохи заощадити можна на вивісці, якщо виготовити її самостійно. Але працювати потрібно дуже акуратно, адже вивіска – це обличчя магазину.

Вивіска може бути декількох видів. Найпростішим варіантом є виготовлення плоских букв з МДФ або ДСП. Їх вирізають на фрезерному верстаті, після чого обклеюють різнобарвною плівкою, що самоклеїться. Такий варіант підійде для невеликих магазинчиків, розташованих в приміщеннях торгових центрів, оскільки в цьому випадку не потрібно робити підсвічування вивіски.

Об’ємні написи. Слово може являти собою цільну фігуру або бути виконаними з окремих об’ємних літер.

Об’ємні букви з підсвічуванням. Такі вивіски виготовляють з оргскла. Букви склеюють з окремих деталей у вигляді фігурного короба, а всередину вставляють світлодіодну стрічку.

Традиційно для виготовлення вивісок використовують матеріали стійкі до негативних зовнішніх впливів. Але також враховується їх зовнішній вигляд і цінова доступність. Бюджетні варіанти зовнішньої реклами виготовляються з деревинно-стружкових плит і кольорової плівки.

Процес виготовлення вивіски складається з кількох етапів. Спочатку – розробка макета. Найкраще робити його за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Далі – виготовлення заготовок для окремих букв. Можна вирізати деталі самостійно, але краще скористатися послугами фахівців. На сучасних верстатах з ЧПУ можна вирізати літери ідеальної форми з технічними пазами.

Збірка букв. Цей процес є найбільш трудомістким. Необхідно поєднати між собою бічні деталі з лицьової частиною букв, після чого їх обклеюють плівкою. Монтаж підсвічування. Світлодіодна стрічка нарізається на відрізки потрібної довжини і фіксується на задній частині букв, після чого до неї приєднується елекрофурнітура.
Готові букви кріпляться на панель підстави, а дроти від світлодіодним стрічки виводяться на внутрішню сторону вивіски.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!