Як зробити тімбілдинг незабутнім? Кілька порад

155

Хочеться зробити життя колективу різноманітнішим – замовте тімбілдинг, наприклад, тут. Якщо раптом тімбілдинг здається нудним, додайте йому перчику. Ми зібрали 7 порад, які додадуть радості вашим співробітникам. Всі поради перевірені на практиці.

1) Доручіть справу секретарю, з формулюванням: «згуртування», «створити єдину команду», «поліпшити комунікацію». За 10 хвилин зустрічі тренер повинен зрозуміти, що не так у компанії. Самі на зустріч не йдіть, секретар сам відповість на питання: «які процеси компанії привели до цієї проблеми?» І «Як будемо впроваджувати результати?»

2) Працівників заборонено попереджати про формат. Скажіть опосередковано: «корпоратив», нехай будуть гнучкими. Неадекватний одяг (вечірня сукня, вузькі джинси, модні кросівки) в лісі додадуть яскравості для співробітників.

3) Найкращим днем ​​для тімбілдінгу є вихідний. Найкращим формулюванням: «явка є обов’язковою». Для посилення, перевіряйте присутніх за списками на майданчику. Покажіть всім, що в команді вони працюватимуть, що б не трапилося.

4) Керівник повинен показувати, що він вище цієї біганини. Треба виходити з команди посеред тренінгу, намагатися спостерігати за всіма командами, можна щось записувати при команді. В крайньому випадку, відійдіть 5-6 разів поговорити по телефону. Якщо у вас сталеві нерви, не приїжджайте взагалі. Тімбілдинг – для команди, а не для керівника. Адже він за замовчуванням – найкращий командний гравець, йому тренуватися – не обов’язково.

5) Алкоголь – обов’язковий учасник свята. Чим раніше ви поставите пиво на стіл, тим лояльніше будуть співробітники. Що може бути перспективніше і смішніше співробітника «під шафе», який проходить 4-метрову стіну? Безпеку придумали боягузи, а тренери, на жаль, не готові приймати відповідальність. А якщо вони відмовляться працювати з п’яним учасником, можна пригрозити відсутністю гонорару.

6) Вправи проходять всі, це обов’язково. Якщо в Маргариті Павлівні 100 кілограмів і 60 років, вона повинна бути з командою. Долати, так би мовити, всі труднощі. Їй же буде корисно відправитися на Говерлу і відчути єдність з командою. У тренерів з тімбілдінгу завжди є з собою аптечка, якщо тиск Маргарити почне скакати, почнеться відмінна пригода.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!