Як використовувати соду для прибирання будинку

295

 

Сучасна побутова хімія допоможе не тільки впоратися з важкими забрудненнями, позбавить від неприємного запаху в будинку і змусить сяяти будь-яку поверхню, але і може завдати шкоди здоров’ю. Речовини, що входять до складу хімії, можуть викликати отруєння, запалення слизових оболонок дихальних шляхів і очей, алергічні реакції, а в деяких випадках токсини є смертельними отрутами.

Щоб убезпечити себе від шкідливої ​​хімії, а й заощадити пристойну суму, рекомендуємо використовувати засоби, які знайдуться на будь-якій кухні. Господарське мило, оцет, сіль, лимонна кислота, сода – всі ці речовини допоможуть навести лоск в будинку без алергії і інших небажаних наслідків для здоров’я. Але якщо раптом ви самі не впораєтесь, рекомендуємо звертатись в https://cleaningpartner.ua/uk/

«Українська літературна газета» в рамках цього партнерського матеріалу розповість, як можна використовувати соду для прибирання будинку.

Прибирання на кухні

Харчова сода – це природна дезодоруюча речовина, а також м’який абразивний засіб для чищення. За допомогою соди ви легко відмиєте пластикові контейнери для їжі, а також інші ємності, використовувані для зберігання продуктів і кухонного начиння. Досить додати соду на м’яку губку і злегка змочити водою. Таким способом можна очистити пластикові контейнери від забруднень і позбутися від неприємного запаху.

Позбутися неприємного запаху всередині холодильника також допоможе харчова сода:

– Приготуйте содовий розчин. В одному літрі води розмішайте чотири столові ложки соди.

– Отриманим розчином протріть внутрішні стінки і полички холодильника. Залишки розчину приберіть вологою серветкою.

– Після чищення насипте в блюдце або невелику ємність соду. Не закривайте ємність, залиште її в холодильнику. Порошок соди вбере всі неприємні запахи.

Щоб позбавити від слідів жиру на варильній поверхні, плиті або столі, необхідно насипати на забруднене місце соду, і залишити її на 10-15 хвилин. Потім прибрати вологою серветкою, промити водою.

Брудний гриль або деко також можна почистити содою. Засипте поверхню содою, залиште на 30 хвилин. Після промийте гриль або деко під теплою водою, попередньо потерши губкою. Сода вбере жир, і забруднення легко очистяться.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!